Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 10-16.01.2020
  09.01.2020 13:45

  Do soboty pochmurno z opadami mżawki, następnie dość pogodnie a na południu nawet słonecznie. Gorsza pogoda okresowo w poniedziałek. Nadal ciepło. Zimy na razie nie widać, na szczęście dla narciarzy na południu Polski nocami lekki mróz.

  • Reklama

  W piątek na pogodę w Polsce będzie wpływał niż z centrum nad Bałtykiem. Na południu dość pogodnie z dużym zachmurzeniem, ale i przejaśnieniami. Na pozostałym obszarze zachmurzenie całkowite z opadami deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna wyniesie od 4-5 stopni na południowym wschodzie do 10-11 na zachodzie.

  W sobotę niż będzie powoli odsuwał się na wschód. Od zachodu na pogodę zacznie wpływać wyż, który będzie rozciągał się od Atlantyku aż po Bałkany. Przed południem w całym kraju będzie pochmurno, miejscami, zwłaszcza na wschodzie i w centrum ze słabymi opadami deszczu lub mżawki. Po południu na zachodzie zaczną pojawiać się przejaśnienia. Temperatura maksymalna dość wyrównana, przeważnie 4-6 stopni, chłodniej w górach.   

  W niedzielę dość pogodnie, na południu zachmurzenie nawet małe i umiarkowane. Więcej chmur na północy, na Pomorzu lokalnie możliwe również słabe opady deszczu lub mżawki.  Na termometrach zobaczymy od 4-5 stopni na wschodzie do 7-8 stopni na zachodzie.     

  W poniedziałek znów przewaga chmur z których miejscami może padać mżawka. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 4-5 stopni na południowym wschodzie i wschodzie do 6-7 stopni na pozostałym obszarze kraju.    

  We wtorek więcej przejaśnień, na południu zachmurzenie umiarkowane. Na północy nadal pochmurno i z lokalnymi opadami deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 4-5 stopni na południowym wschodzie i wschodzie do 7-8 stopni na zachodzie.    

  W środę i czwartek na południu pogodnie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem, w dzielnicach centralnych nieco więcej chmur, ale i przejaśnienia. Na północy w środę pochmurno, w czwartek również z przejaśnieniami i bez opadów.  Temperatura maksymalna będzie wynosić od 4-6 stopni na wschodzie do 9-11 stopni na zachodzie.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.