Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Zdjęcie tytułowe. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  1) Zdjęcie tytułowe. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

 • Prognoza pogody na tydzień 01.03-08.03.2019
  28.02.2019 18:39

  W piątek Polska będzie się znajdować na skraju niżu znad zachodniej Rosji. Na przeważającym obszarze kraju będzie zachmurzenie duże lub umiarkowane. Jedynie na południowym zachodzie oraz południu będzie pochmurno z całkowitym zachmurzeniem i słabymi opadami deszczu lub mżawki a w górach deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 0-1 stopni na północnym wschodzie do 7-8 stopni na południowym zachodzie i południu.

  • Reklama

  W sobotę Polska znajdzie się pod wpływem klina wyżu z centrum nad Atlantykiem. Przeważnie będzie pogodne z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Po południu zacznie się chmurzyć na zachodzie a pod wieczór również w dzielnicach centralnych. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 0-2 stopni na wschodzie do 5-6 stopni na zachodzie.

  W niedzielę pogoda się zmieni. W całym kraju będzie całkowite zachmurzenie. Na południu i południowym wschodzie i wschodzie bez opadów, na pozostałym obszarze kraju z opadami deszczu. Pod wieczór opady przesuną się na południe a na Pomorzu pojawią się rozpogodzenia. Mimo deszczu zrobi się cieplej. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 6-8 stopni na wschodzie do 10-12 stopni na południowym zachodzie.     

  Poniedziałek pochmurny, ale i z okresowymi przejaśnieniami. W całym kraju występować będą opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 7-8 stopni na północy przez 10-12 stopni w centrum do 13-15 stopni na południu.  

  We wtorek na północy będzie duże i całkowite zachmurzenie z opadami przelotnymi deszczu a rano i wieczorem opadami deszczu ze śniegiem. W południowej części kraju będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Będzie wiał dość silny wiatr z zachodu. Na termometrach zobaczymy od 5-6 stopni na północy do 8-9 stopni na południu.       

  W środę przeważnie będzie dość pogodnie, z umiarkowanym lub dużym zachmurzeniem. W południowej części kraju nadal okresowo będzie dość silnie wiało. Temperatury maksymalne wyniosą od 3-4 stopni na północnym wschodzie i wschodzie do 7-8 stopni na zachodzie.        

  W czwartek nadal zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami. Po południu na zachodzie i północy pojawią się lokalne opady przelotne deszczu. Nadal będzie ciepło, na termometrach zobaczymy od 4-5 stopni na północy i północnym wschodzie do 9-10 stopni na Dolnym Śląsku.        

  W piątek przeważnie duże zachmurzenie, na północy i wschodzie lokalnie możliwe słabe opady przelotne deszczu. Temperatury maksymalne wyniosą od 6-7 na północy i północnym wschodzie do 10-11 stopni południu.       

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.