Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir

  2)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jolanta Anna Kosińska

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jolanta Anna Kosińska

  3)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor:Michael

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor:Michael

  4)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir Urbaniak

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir Urbaniak

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 21.06-27.06.2019
  20.06.2019 11:05

  Pierwszy tydzień lata będzie ciepły, a od wtorku miejscami gorący. Początek tygodnia z burzami i przelotnymi opadami deszczu.

  • Reklama

  W piątek będzie pochmurno z przejaśnieniami.  W ciągu dnia w całym kraju pojawią się burze i przelotne opady deszczu, które wieczorem będą zanikać na Pomorzu i zachodzie Polski. W tych rejonach pojawią się większe przejaśnienia i rozpogodzenia.  W ciągu nocy burze i przelotne opady deszczu będą przemieszczać się na wschód, za strefą tych zjawisk pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia. Nad ranem burzowo i deszczowo w pasie od Podlasia i Lubelszczyzny prze wschodnie Mazowsze po Śląsk i Podkarpacie.  Na Pomorzu i zachodzie kraju pogodnie przez całą noc. Temperatura maksymalna od 20-22 stopni na Pomorzu do 25-28 stopni na pozostałym obszarze kraju. Temperatura minimalna od 10-13 stopni na zachodzie Polski do 15-17 stopni w centrum i na wschodzie kraju. W czasie burz okresami dość silny i porywisty wiatr.

  W sobotę w pasie od Lubelszczyzny i Podkarpacia po wschodnią Opolszczyznę i Śląsk, pochmurno z przejaśnieniami. Okresami występować będą w tym rejonie przelotne opady deszczu i burze. Na pozostałym obszarze kraju pogodnie i dość pogodnie z zachmurzeniem małym i umiarkowanym. W nocy burze będą stopniowo zanikać, jednak nadal na wschodzie i południowym wschodzie będą występować okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 19-22 stopni na północy Polski do 23-25 stopni na pozostałym obszarze kraju. Temperatura minimalna od 9-11 stopni na północy do 14-16 stopni na południu. W czasie burz okresami dość silny i porywisty wiatr.

  W niedzielę nadal pochmurno z przejaśnieniami na południowym wschodzie i wschodzie Polski, miejscami występować będą przelotne opady deszczu, niewykluczone lokalne burze. Na pozostałym obszarze kraju pogodnie i dość pogodnie od bezchmurnego nieba do zachmurzenia umiarkowanego. Temperatura maksymalna od 20-23 stopni na Pomorzu przez 23-25 stopni w centrum do 26-27 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od 9-12 stopni na północy do 14-15 stopni na południowym wschodzie.

  W poniedziałek ranona przeważającym obszarze kraju z zachmurzeniem od bezchmurnego nieba do zachmurzenia małego, w ciągu dnia miejscami zachmurzenie wzrośnie do umiarkowanego. Jedynie na południowym wschodzie nadal będzie pochmurno z lokalnymi przelotnymi opadami deszczu. Wieczorem w tym rejonie opady będą zanikać i pojawią się większe przejaśnienia. Noc pogodna i dość pogodna w całym kraju. Temperatura maksymalna od 22-24 stopni na Pomorzu przez 26-28 stopni w centrum do 28-30 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od 11-13 stopni na północy do 13-15 stopni na pozostałym obszarze.

  W kolejnych dniach w ciągu dnia zachmurzenie małe do umiarkowanego. W nocy zachmurzenie małe z rozpogodzeniami do bezchmurnego nieba. Nadal gorąco, temperatury maksymalne od 26-29 stopni na przeważającym obszarze kraju do 29-32 stopni na zachodzie.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.