Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4)	Prognozowana temperatura na najbliższe 14 dni dla wybranych miast

  4) Prognozowana temperatura na najbliższe 14 dni dla wybranych miast

 • Prognoza pogody na tydzień 06-12.12.2019
  05.12.2019 14:51

  Pierwszy tydzień grudnia niemal za nami, a temperatury jak dotąd niespecjalnie przypominają tę porę roku. W najbliższych dniach niewiele się zmieni, a wręcz przeciwnie – na kilka dni zrobi się cieplej.

  • Reklama

  Piątek Na przeważającym obszarze kraju pogodnie, z zachmurzeniem małym lub bezchmurnym niebem. Tylko na północnym zachodzie, następnie także na północy i zachodzie kraju zachmurzenie wzrośnie do dużego lub całkowitego, w tej strefie będą również występować opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna wyniesie od 2-3 stopni na północnym wschodzie do 5-6 stopni na południowym zachodzie kraju. Wiatr południowy do południowo-zachodniego, umiarkowany.

  W sobotę na przeważającym obszarze kraju będzie zachmurzenie duże do całkowitego, z opadami deszczu lub deszczu przelotnego, a na północnym wschodzie także deszczu ze śniegiem. Tylko w części południowo-wschodniej kraju zachmurzenie duże do całkowitego, ale bez opadów. Temperatury maksymalne będą się wahać od 5-6 stopni na wschodzie do 8-9 stopni na zachodzie kraju.

  W niedzielę będzie zachmurzenie całkowite, rano w centrum i na wschodzie zanikające opady deszczu. Na północy, następnie również na zachodzie kraju pojawi się kolejna strefa opadów deszczu. Temperatury maksymalne będą się wahać od 4-5 stopni na wschodzie do 9-10 stopni na zachodzie kraju.

  W poniedziałek zachmurzenie duże do całkowitego, na krańcach północnych z opadami deszczu przelotnego. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 6-7 stopni na wschodzie do 7-9 stopni na zachodzie kraju.

  We wtorek zachmurzenie duże do całkowitego, na północy z przelotnymi opadami deszczu, przechodzącymi w opady deszczu ze śniegiem. Po południu w zachodniej połowie kraju możliwe przejaśnienia. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 3 do 5 stopni.

  W środę zachmurzenie duże od zachodu wzrastające do całkowitego, po południu na zachodzie kraju możliwe opady deszczu. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 1-3 stopni na wschodzie do 5-6 stopni na zachodzie kraju.

  W czwartek zachmurzenie duże do całkowitego, na północy kraju zanikające opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 1-3 stopni na wschodzie do 5-6 stopni na zachodzie kraju.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.