Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Sławomir Urbaniak

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Sławomir Urbaniak

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 03.04-09.04.2020
  02.04.2020 14:18

  Przed nami pierwszy tydzień kwietnia. Co nam przyniesie ten kapryśny miesiąc? Zapraszam do przeczytania najnowszej prognozy.

  • Reklama

   W piątek: W ciągu dnia nad Polską będzie przemieszczał się front atmosferyczny. Rano strefa frontowa będzie się znajdować w pasie od Podlasia przez Mazowsze po Dolny Śląsk. W strefie frontowej zachmurzenie duże i całkowite, miejscami występować będą przelotne opady deszczu. Przed i za frontem, zachmurzenie duże z przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami do zachmurzenia umiarkowanego i małego. Po południu miejscami na krańcach północnych i północno-wschodnich pojawią się ponownie przelotne opady deszczu, miejscami deszczu ze śniegiem. Noc początkowo na północy, północnym wschodzie i wschodzie pogodna, na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże z przejaśnieniami, miejscami możliwe słabe zanikające przelotne opady deszczu, miejscami deszczu ze śniegiem. W ciągu nocy strefa przejaśnień i rozpogodzeń obejmie przeważający obszar kraju, jedynie na krańcach południowo-zachodnich i południowych utrzyma się zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 7-9 stopni na północy, przez 9-11 stopni w centrum do 11-13 stopni na południowym wschodzie. Temperatura minimalna od (-2)-0 stopni na wschodzie do (-1)-1 stopnia na pozostałym obszarze kraju. Wiatr w ciągu dnia okresami dość silny w porywach do 50-60km/h, na wybrzeżu do 65-75km/h.

  W sobotę: Poranek dość pogodny zachmurzeniem małym i umiarkowanym. W ciągu dnia zachmurzenie okresami wzrośnie do dużego z przejaśnieniami, lokalnie niewykluczone słabe przelotne opady deszczu. Wieczorem ponownie pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia w całym kraju. Noc Będzie pogodna z zachmurzeniem małym lub bezchmurnym niebem. Miejscami pojawią się zamglenia. Temperatura maksymalna od 7-8 stopni na północy do 8-10 stopni na pozostałym obszarze Polski. Temperatura minimalna od (-4) do (-1) stopnia.

  W niedzielę: Dzień i w nocy będzie pogodna. W ciągu dnia zachmurzenie miejscami i okresami wzrośnie do małego. Temperatura maksymalna od 10-11 stopni na wschodzie do 13-15 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-2)-(-1) stopnia na wschodzie do 0-2 stopni na zachodzie. Na zachodzie Polski w dzień okresami dość silny wiatr w porywach do 40-45km/h.

  W kolejnych dniach będzie nadal pogodnie, w ciągu dnia zachmurzenie okresami wzrośnie do małego. W środę i czwartek zachmurzenie w dzień okresami wzrośnie do małego lub umiarkowanego. Będzie coraz cieplej, temperatury maksymalne od 16 do 20 stopni. W nocy temperatury dodatnie, jedynie do wtorku na wschodzie możliwe przygruntowe przymrozki.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.