Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Walerych

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Walerych

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Maria

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Maria

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

 • Prognoza pogody na tydzień 24-30.01.2020
  23.01.2020 14:09

  Najbliższy tydzień zapowiada się pochmurno i deszczowo, miejscami w górach pojawią się opady śniegu.

  • Reklama

  W piątek na północy kraju pochmurno okresami z lokalnymi opadami deszczu lub mżawki, na Podlasiu rano i wieczorem lokalnie możliwe opady deszczu ze śniegiem. W pasie centralnym kraju dzień pochmurny z przejaśnieniami, w nocy zachmurzenie wzrośnie do całkowitego i pojawią się lokalnie słabe opady deszczu lub mżawki. Najlepsza pogoda na południu Polski, będzie dość pogodnie z licznymi rozpogodzeniami. W drugiej części nocy zachmurzenie w tym rejonie wzrośnie do umiarkowanego i dużego z przejaśnieniami, rozpogodzenia pozostaną jedynie na krańcach południowych. Temperatura maksymalna od 2 do 4 stopni, nieco cieplej miejscami na południu kraju i na Pomorzu od 5 do 6 stopni. Temperatura minimalna od (-6)-(-4) stopni na południu, przez 0-2 stopni w centrum do 4-5 stopni na Pomorzu. Na północy Polski okresami dość silny wiatr w porywach do 45-55km/h, wiatr będzie słabł w nocy.

  W sobotę pochmurno z lokalnymi opadami deszczu i mżawki na przeważającym obszarze kraju, jedynie na południu Polski utrzymają się większe przejaśnienia i w tym rejonie opady się nie pojawią. Noc pochmurna, miejscami deszczowa na przeważającym obszarze kraju. Przejaśnienia nadal utrzymają się na południu kraju w ciągu nocy obejmą również południowo-zachodnią część Polski. Miejscami w całym kraju pojawia się silne zamglenia i mgły. Temperatura maksymalna od 2-4 stopni na Lubelszczyźnie do 4-6 stopni na pozostałym obszarze kraju. Temperatura minimalna od (-6)-(-4) na południu do 2-4 stopni na północy. Na północy okresami dość silny wiatr w porywach do 40-45km/h, wiatr będzie słabł wieczorem.

  W niedzielę pochmurno w całej Polsce, jedynie przed południem na południu kraju możliwe przejaśnienia.  Przed południem miejscami zanikające silne zamglenia i mgły, w ciągu całego dnia lokalnie możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 4 do 6 stopni. Temperatura minimalna od (-1)-1 stopnia na wschodzie do 1-2 stopni na zachodzie kraju.

  W poniedziałek nadal pochmurno z lokalnymi opadami deszczu lub mżawki, w górach okresami opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Będzie cieplej, temperatura maksymalna od 3-5 stopni na Podlasiu do 7-8 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od 2-3 stopni na wschodzie do 4-5 stopni na zachodzie.

  We wtorek pochmurno z przejaśnieniami, okresami pojawią się przelotne opady deszczu miejscami deszczu ze śniegiem-szczególnie w nocy. Temperatura maksymalna od 5 do 7 stopni, temperatura minimalna od 1-3 na wschodzie do 3-5 na zachodzie.

  W kolejnych dniach nadal będzie pochmurno z opadami deszczu, miejscami deszczu ze śniegiem. Jedynie w środę okresami na południu Polski pojawią się przejaśnienia. Nadal dość ciepło jak na styczeń w ciągu dnia temperatura od 3 do 6 stopni, w nocy temperatura powyżej 0 stopni.

  Autor: Meteorolog

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.