Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir Urbaniak

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Prognozowana temperatura na najbliższe 14 dni dla wybranych miast

 • Prognoza pogody na tydzień 27.09-03.10.2019
  26.09.2019 10:52

  Ostatni tydzień września zapowiada się pochmurnie i deszczowo.

  • Reklama

  Piątek pochmurny. Zachmurzenie duże do całkowitego, tylko miejscami na południu i wschodzie możliwe przejaśnienia. Po południu z zachodu w kierunku centrum kraju będzie się przemieszczała strefa frontowa przynosząc opady deszczu i przelotne opady deszczu. Temperatury maksymalne będą się wahać od 17-18 stopni na północy do 20-21 stopni na południu.

  W sobotę zachmurzenie duże, miejscami całkowite. Po południu w południowej części kraju możliwe przejaśnienia i rozpogodzenia. Na północy i w centrum przez cały dzień  możliwe przelotne opady deszczu. Temperatury maksymalne będą się wahać od 16-17 na północy do 19-20 stopni na południu.

  W niedzielę  w dalszym ciągu będzie widoczna różnica w pogodzie między północną a południową połową naszego kraju. Na północy kraju zachmurzenie duże do całkowitego, tu będą występowały opady deszczu i przelotne opady deszczu. Na południu zachmurzenie duże do umiarkowanego i bez opadów.  Temperatury maksymalne będą się wahać od 14-15 stopni na północy do 20-21 stopni na południu kraju.

  W poniedziałek na północy i w centrum zachmurzenie duże do całkowitego z opadami deszczu i przelotnymi opadami deszczu. W pasie południowym zachmurzenie duże z przejaśnieniami i bez opadów. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 14-15 stopni na północnym zachodzie do 20 stopni na południowym wschodzie kraju.

  We wtorek na północnym zachodzie i północy kraju zachmurzenie duże do całkowitego z opadami deszczu i przelotnymi opadami deszczu. W pasie południowym i we wschodniej Polsce zachmurzenie duże z przejaśnieniami i bez opadów. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 12-13 stopni na północnym wschodzie do 17-18 stopni na południu kraju.

  W środę i w czwartek zachmurzenie duże do całkowitego z opadami deszczu i przelotnymi opadami deszczu w całym kraju. Temperatura maksymalna w środę będzie wynosić od 12-13 stopni na północy do 16-17 stopni na południowym wschodzie kraju. Temperatura maksymalna w czwartek będzie wynosić od 10 do 13 stopni.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.