Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 1-7.11.2019
  31.10.2019 15:53

  ,W piątek Polska będzie się znajdować pod wpływem wyżu znad Ukrainy. Na północy i północnym wschodzie zachmurzenie duże ze słabymi opadami przelotnymi deszczu. Na pozostałym obszarze do godzin południowych silne zamglenia i liczne mgły. Po południu mgły ustąpią i zrobi się pogodnie, z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatury maksymalne wyniosą od 6 do 8 stopni, lokalnie na południu do 9-10 stopni.

  • Reklama

  W sobotę na przeważającym obszarze kraju będzie duże i całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu lub mżawki. Przejaśnienia i raczej bez opadów na południu i południowym wschodzie. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 6-7 stopni na północnym wschodzie do 14-15 stopni na południowym zachodzie.  

  Niedziela w całym kraju z dużym i całkowitym zachmurzeniem oraz z okresowymi słabymi opadami deszczu lub deszczu przelotnego. Zrobi się nieco cieplej, na termometrach zobaczymy od 11-13 stopni na północnym wschodzie do 15-16 stopni na południu.   

  W poniedziałek w całym kraju pochmurno i deszczowo. Po południu na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku opady będą zanikać i pojawią się przejaśnienia.  Temperatura maksymalna będzie wynosić od 12-13 stopni na zachodzie do 15-16 stopni na wschodzie.  

  We wtorek nadal przeważnie dużo chmur i lokalnie możliwe słabe opady deszczu lub mżawki, nieco silniejsze na północy i północnym wschodzie. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 9-10 stopni na północy do 15-17 na południu.  

  W środę nadal w całym kraju zachmurzenie duże lub całkowite i wszędzie możliwe opady deszczu. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 8-10 stopni na północy do 13-14 stopni na południu.  

  W czwartek przeważnie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Słabe opady deszczu lub mżawki możliwe na wschodzie i południu kraju. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 8-10 stopni na północy do 12-13 stopni na południu.  

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.