Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 20-26.09.2019
  19.09.2019 13:55

  Ostatnie dni przypomniały nam, że lato się w zasadzie skończyło. W nadchodzącym tygodniu pogodna się nieco uspokoi, a chłodniejsze dni będą przeplatane cieplejszymi.


  W piątek zachmurzenie zmienne – rano przeważnie pogodnie, w ciągu dnia zachmurzenie wzrośnie do umiarkowanego i dużego, a na północnym zachodzie do całkowitego i tam może słabo popadać. Pod wieczór ponownie wypogodzi się na wschodzie. Temperatury maksymalne wyniosą od 12-13 stopni na wschodzie, do 15-16 na południowym zachodzie.

  • Reklama

  Sobotni ranek będzie pochmurny, z wyjątkiem krańców południowo-zachodnich, gdzie występować będzie zachmurzenie małe do umiarkowanego. Z biegiem dnia strefa rozpogodzeń będzie się poszerzać, tak że do wieczora pogodna będzie cała południowo-zachodnia część kraju. Temperatury wzrosną do 16-17 stopni na północy i wschodzie, 19-20 stopni na południowym zachodzie i 17-18 na pozostałym obszarze.

  Niedziela będzie pięknym, słonecznym i ciepłym dniem, jedynie na krańcach północno-wschodnich miejscami występować będzie większe zachmurzenie. Temperatury maksymalne wyniosą od 17-19 stopni na północnym wschodzie i na Pomorzu, do 20-22 stopni na pozostałym obszarze i 23 na zachodzie.

  Poniedziałek również pogodny, choć z biegiem dnia przybędzie chmur na południu i zachodzie. Nie powinno jednak padać. Temperatura maksymalna od 15-18 stopni na północnym wschodzie, do 19-21 na południu i zachodzie.

  Kolejne dni zapowiadają się już mniej słonecznie – zachmurzenie będzie na ogół duże do całkowitego, choć miejscami będą występować przejaśnienia. Pojawią się opady deszczu, szczególnie od środy. Zrobi się też nieco chłodniej – termometry będą na ogół wskazywać od 14 do 17 stopni.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.