Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir Urbaniak

 • Prognoza pogody na tydzień 06-12.09.2019
  05.09.2019 11:08

  Drugi tydzień września zapowiada się chłodno i deszczowo.

  • Reklama

  W piątek zachmurzenie małe do umiarkowanego, tylko na południowym wschodzie, południu i wybrzeżu kraju okresami wzrastające do dużego z możliwymi przelotnymi opadami deszczu. Temperatury maksymalne będą się wahać od 17 do 21 stopni.

  W sobotę poranek pogodny na północy i północnym wschodzie kraju. Po południu w całym kraju wzrost zachmurzenia do dużego lub całkowitego. Dodatkowo w pasie centralnym Polski możliwe przelotne opady deszczu. Temperatury maksymalne będą się wahać od 17 do 21 stopni.

  W niedzielę  na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie duże do całkowitego, a we wschodniej połowie kraju będą występowały przelotne opady deszczu i lokalnie burze. Temperatury maksymalne będą się wahać od 17 do 21 stopni.

  Poniedziałek w całym kraju zachmurzenie duże do całkowitego z przelotnymi opadami deszczu, a we wschodniej połowie kraju także z burzami. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 17-18 stopni na zachodzie do 22-23 stopni na wschodzie kraju.

  Wtorek pochmurny z zachmurzeniem dużym do całkowitego, z opadami deszczu niemal w całym kraju. Po południu stopniowy zanik opadów i postępujące od wschodu kraju przejaśnienia. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 17 do 20 stopni.

  Środa z zachmurzeniem dużym z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu możliwe jedynie na wybrzeżu. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 19 do 22 stopni.

  Czwartek dość pogodny z zachmurzeniem dużym do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 19 do 22 stopni.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.