Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela.

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela.

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela.

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela.

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela.

 • Prognoza pogody na tydzień 20.10-26.10.2018
  19.10.2018 14:44

  W sobotę Polska będzie się znajdować pod wpływem rozległego wyżu znad Atlantyku w chłodnej masie powietrza polarnego morskiego. Na południu będzie się zaznaczać wpływ zatoki niżowej ze strefą pofalowanego frontu okluzji a w drugiej części dnia również na północy na pogodę zacznie wpływać kolejna zatoka niżowa. W całym kraju będzie duże i całkowite zachmurzenie, na południu oraz na północy również ze słabymi opadami deszczu lub mżawki. Na południu, wschodzie i w dzielnicach centralnych rano silne zamglenia a miejscami mgły. Temperatura maksymalna będzie wynosić 11-13 stopni, jedynie na południowym wschodzie 14-15 stopni

  • Reklama

  W niedzielę na przeważającym obszarze kraju będzie pochmurno z dużym i całkowitym zachmurzeniem. Na południu i wschodzie rano silne zamglenia i mgły w ciągu dnia niewykluczone słabe opady deszczu lub mżawki. W drugiej części dnia na północy a następnie w dzielnicach centralnych pojawiać się będą przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie od 9-10 stopni na południu do 11-13 stopni na pozostałym obszarze.     

  W poniedziałek z północnego zachodu do dzielnic centralnych będzie się przesuwał front atmosferyczny przynoszący duże i całkowite zachmurzenie oraz opady deszczu. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie z małym lub umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna wyniesie od 11-12 stopni na północy do 15-16 stopni na Dolnym Śląsku.

  We wtorek przez nasz kraj będą przechodzić kolejne fronty atmosferyczne powodując, że w całym kraju będzie duże i całkowite zachmurzenie oraz opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 8-9 stopni na wschodzie do 10-11 stopni na zachodzie.      

  Środaprzyniesie kolejną porcję opadów. Przed południem bez deszczu będzie na południowym wschodzie, chociaż nadal pochmurno. Po południu opady deszczu przesuną się na południe, dzięki czemu na północnym zachodzie będzie się rozpogadzać.  Temperatury maksymalne wyniosą od 8-9 stopni na wschodzie do 10-11 stopni na zachodzie.      

  W czwartek będzie pochmurny z dużym zachmurzeniem, ale raczej bez opadów chociaż lokalnie niewykluczone słabe opady mżawki. Na termometrach zobaczymy od 8-9 stopni na wschodzie do 10-11 stopni na zachodzie.      

  W piątek również przeważnie duże zachmurzenie. Na północy i w dzielnicach centralnych okresowo ze słabymi opadami deszczu. Temperatury maksymalne wyniosą od 8-9 stopni na wschodzie do 11-12 stopni na południowym zachodzie.      

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.