Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów - zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 07.04-13.04.2018
  06.04.2018 01:25

  Po ostatnich tygodniach pogodowej przeplatanki, wreszcie można powiedzieć, że wiosna przychodzi po swoje – przed nami tydzień (bardzo) wysokich temperatur, w którym słońca też nie zabraknie.

   

  • Reklama

  Sobota słoneczna i prawie wszędzie bezchmurna, miejscami występować będzie zachmurzenie małe, a tylko w Karpatach i na Pogórzu umiarkowane. Temperatury maksymalne od 12-14 stopni na wschodzie do 16-18, lokalnie 19 na zachodzie. Okresami silniejszy, południowo-wschodni wiatr.

  W niedzielę także przeważnie zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane, ale w godzinach popołudniowych od Opolszczyzny w stronę w stronę Warmii przemieszczać się będzie strefa większego zachmurzenia z możliwymi opadami deszczu. Temperatury maksymalne od 18 do 22 stopni. Nadal dość silny wiatr.

  Poniedziałek będzie kolejnym pogodnym dniem. Przeważać będzie zachmurzenie małe, więcej chmur prognozowane jest na północy, a przed południem na północnym wschodzie niewykluczony słaby deszcz. Nadal bardzo ciepło – termometry wskażą maksymalnie od 14-18 stopni na Wybrzeżu, do 19-24 na pozostałym obszarze.

  We wtorek na ogół zachmurzenie małe do umiarkowanego, po południu miejscami wzrastające do dużego z możliwym przelotnym deszczem. Lokalnie niewykluczone nawet burze. Temperatury maksymalne od 10-14 stopni nad morzem i 15-19 na północy, do 20-22 stopni na pozostałym obszarze.

  W kolejnych dniach w Polsce przewidywane jest przeważnie zmienne zachmurzenie, od umiarkowanego do dużego. Miejscami występować będzie przelotny deszcz, lokalnie burze. Na chwile obecną wygląda na to, że opadów i burz  najwięcej będzie w piątek, na południu i południowym zachodzie. Temperatury maksymalne przeważnie od 17 do 22 stopni. Okresami silniejszy wiatr.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.