Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 18-24.10.2019
  17.10.2019 12:46

  W najbliższych dniach na pogodę w Polsce będzie wpływał rozległy wyż obejmujący swym zasięgiem Europę południową, południowo-wschodnią i sięgał aż po Rosję. Jedynie na zachodzie i północy pogodę będą nieco psuły niże znajdujące się nad Europą północną.  

  • Reklama

  W piątek na zachodzie i północy będzie zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami a na Pomorzu również słabymi opadami deszczu, które będą zanikać w drugiej części dnia. Na pozostałym obszarze pogodnie z zachmurzeniem małym lub umiarkowanym. Temperatura maksymalna od 15-16 stopni na północy do 20-22 stopni na południowym wschodzie.

  W sobotę nadal będzie pochmurno i deszczowo w zachodniej i północnej części kraju. Na pozostałym obszarze dość pogodnie z umiarkowanym zachmurzeniem, lokalnie zwiększającym się do dużego. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 15-16 stopni na północy do 20-22 stopni na południowym wschodzie.  

  W niedzielę w centralnej i południowej Polsce znacznie więcej słońca, przeważnie będzie małe zachmurzenie. Nadal duże zachmurzenie na zachodzie i północy, ale raczej bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15-17 stopni na północy do 22-24 stopni na południowym wschodzie.  

  W poniedziałek duże zachmurzenie z lokalnymi opadami deszczu na zachodzie i północy a na pozostałym obszarze pogodnie, z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15-17 stopni na północy do 22-24 stopni na południowym wschodzie.  

  We wtorek obszardużego zachmurzenia oraz słabych opadów deszczu zacznie obejmować również dzielnice centralne i wschodnie. Przejaśnienia i dość pogodnie na południu i południowym wschodzie, zwłaszcza w pierwszej części dnia. Temperatura maksymalna wyniesie od 13-14 stopni na północy do 17-19 na południowym wschodzie.

  W środę na początkowo zachmurzenie duże z przejaśnieniami, ale bez opadów. W ciągu dnia coraz więcej słońca, na południu i w centrum umiarkowane zachmurzenie a pod wieczór nawet do małego.   Temperatura maksymalna wyniesie od 13-14 stopni na północy do 19-20 stopni na południowym zachodzie.

  W czwartek pogodnie, przeważnie zachmurzenie małe lub umiarkowane. Jedynie na zachodzie i północy okresowo zwiększające się do dużego. Temperatura maksymalna wyniesie od 16-17 stopni na północy do 21-22 stopni na południu.         

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.