Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 06-12.03.2020
  05.03.2020 15:51

  Zimy nie było przez ostatnie trzy miesiące i nic nie wskazuje na to, by miała nagle się pojawić w nadchodzącym tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami prognozy pogody na najbliższe dni.

  Piątek będzie przeważnie pochmurny, tylko w pierwszej części dnia dość pogodnie powinno być na wschodzie kraju. Początkowo na zachodzie, południu i w centrum, zaś po południu głównie w części północno-zachodniej oraz centralnej kraju – słabe opady deszczu lub mżawki. Lokalnie może pokropić również w pozostałych regionach. Będzie dość ciepło – na ogół do 7-10 stopni, tylko na północy nieco chłodniej – do 4-6 stopni. Okresami dość silny wiatr, w porywach do 40-45km/h, w górach silniejszy.

  • Reklama

  Sobota również pochmurna, a opady deszczu/mżawki występować będą głównie w zachodniej, północno-zachodniej oraz południowo-wschodniej części kraju. Temperatury maksymalne wyniosą od 6 do 10 stopni, a na zachodzie wciąż może wiać silniejszy wiatr.

  W niedzielę więcej przejaśnień – szczególnie na zachodzie. Raczej bez opadów, choć zanikający deszcz lub mżawka możliwe jeszcze rano w pasie od Pomorza, Warmii i Mazur, po Śląsk. Termometry wskażą maksymalnie od 5 do 8 stopni.

  W poniedziałek na ogół zachmurzenie duże z przejaśnieniami, miejscami całkowite. W zachodniej połowie kraju niewykluczone przelotne opady deszczu. Temperatury maksymalne od 7 do 10 stopni.

  W kolejnych dniach więcej opadów w całym kraju a także dość silny i porywisty wiatr. Wciąż bardzo ciepło, przeważnie do 8-13 stopni. Noce bez przymrozków.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.