Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów - zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 14.04-20.04.2018
  12.04.2018 18:42

  Pięknej wiosny, z przyjaznymi temperaturami ciąg dalszy!

  • Reklama

  W sobotę północna i wschodniaPolska będzie się znajdować pod wpływem płytkiej zatoki niżowej za frontem chłodnym, związanym z niżem znad Danii. Na tym obszarze zachmurzenie przeważnie duże, miejscami z przelotnymi opadami deszczu i pojedynczymi burzami. Na pozostałym obszarze kraju wpływ klina wyżu znad Rosji, z zachmurzeniem małym do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wyniesie od 16-18 stopni na północy, do 22-23 stopni na południowym wschodzie.

  W niedzielę pogodę w Polsce będzie kształtować słabogradientowy obszar podwyższonego ciśnienia. Przeważnie zachmurzenie umiarkowane do dużego. Słabe opady przelotne deszczu możliwe jedynie na Podlasiu. Temperatura maksymalna wyniesie od 15-18 stopni na Pomorzu Gdańskim, do 24-26 stopni na Podkarpaciu i Małopolsce. południu.

  W poniedziałek nad Polska nieco więcej chmur, ale również bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie od 13-16 stopni na północy, do 24-25 stopni na południu.

  Wewtorek przez obszar naszego kraju będzie się przemieszczać słabowyrażona strefa pofalowanego frontu chłodnego. Przeważnie pochmurno, lokalnie, zwłaszcza w godzinach popołudniowych z opadami przelotnymi deszczu. Temperatury maksymalne wynosić będą od 11-14 stopni na Pomorzu Gdańskim, do 21-22 stopni na południu i w centrum.

  W kolejnych dniach coraz więcej słońca. W środę możliwe słabe opady deszczu na południowym wschodzie, a od czwartku słonecznie. Temperatury w dzień od 11-14 stopni na północy, do 20-21 stopni na zachodzie.

  Autor: Maciej Boguszewski

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.