Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 26.05-01.06.2018
  25.05.2018 10:54

  Ostatni tydzień maja rozpocznie i zakończy się burzowo. Od poniedziałku do środy niemal w całym kraju będzie słonecznie i bez opadów.

  • Reklama

  W sobotę pogodę na przeważającym obszarze Polski będzie kształtować zatoka niżowa ze strefą frontów atmosferycznych. Zachmurzenie umiarkowane do dużego, okresowo możliwe opady przelotne deszczu i burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 22-24 stopni na północy, do 25-26 stopni na wschodzie kraju, chłodniej na Bałtykiem około 18-19 stopni.

  W niedzielę strefa frontowa w centralnej i zachodniej części kraju, a w niej zachmurzenie umiarkowane do dużego, okresowo możliwe opady przelotne deszczu i burze. Po południu opady deszczu i burze będą występowały tylko na północy i południu kraju. Na pozostałym obszarze, szczególnie na wschodzie rozpogodzenia i przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie od 22-24 stopni na północy, do 26-27 stopni na w centrum i na wschodzie kraju, chłodniej na Bałtykiem około 18-19 stopni.

  W poniedziałek  pogodę w kraju zacznie kształtować wyż znad Rosji. Zachmurzenie małe do nieba bezchmurnego. Temperatura maksymalna wyniesie od 25-26 stopni na wschodzie, do 29-30 stopni na zachodzie.

  We wtorek układ wyżowy będzie nadal wpływał na pogodę w Polsce. Zachmurzenie małe do nieba bezchmurnego. Temperatura maksymalna wyniesie od 26-27 stopni na wschodzie, do 29-31 stopni na zachodzie.

  W kolejnych dniach nieco więcej chmur, a przelotne opady deszczu mogą występować miejscami, głównie w zachodniej i południowej połowie kraju. Temperatury maksymalne od 27 stopni na wschodzie do 30 stopni na zachodzie kraju.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.