Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Bart

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Bart

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Marcin Leszczuk

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Marcin Leszczuk

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 14-20.12.2018
  13.12.2018 13:04

  Początek nowego tygodnia będzie pochmurny z opadami śniegu, miejscami deszczu ze śniegiem. Od niedzieli miejscami pojawią się przejaśnienia.

  • Reklama

  PIĄTEK: Polska pod wpływem wyżu znad Finlandii. Będzie pochmurno z lokalnymi słabymi opadami śniegu, na Pomorzu w ciągu dnia okresami możliwe opady deszczu ze śniegiem. Poranek oraz noc miejscami z mgłami osadzającymi szadź. Temperatura maksymalna od (-2) do 1 stopnia, nieco cieplej na Pomorzu od 0 do 2 stopni.  Temperatura minimalna od (-3) do (-1) stopnia. Wiatr z kierunków północnych i wschodnich, słaby. Ciśnienie będzie wzrastać.

  SOBOTA: Polska pomiędzy wyżem z centrum znad pogranicza Finlandii i Rosji a niżem znad Morza Śródziemnego. Będzie to kolejny pochmurny dzień, miejscami ze słabymi opadami śniegu. Rano i w nocy miejscami wystąpią mgły osadzające szadź. Przejaśnienia pojawią się wieczorem na krańcach zachodnich Polski.  W drugiej części nocy na południowym wschodzie i wschodzie pojawią się opady śniegu, które miejscami mogą być umiarkowane. Temperatura maksymalna od (-2)-0 stopni na wschodzie do 0-1 stopnia w centrum i na zachodzie. Temperatura minimalna od (-4) do (-2) stopni. Wiatr wschodni, słaby okresami umiarkowany. Ciśnienie będzie się wahać.

  NIEDZIELA: Polska pomiędzy wyżem znad Rosji a niżami znad Morza Śródziemnego i Atlantyku. Na zachodzie i południu kraju dzień będzie pochmurny z przejaśnieniami, na pozostałym obszarze Polski pochmurno z okresowymi opadami śniegu. Na wschodzie miejscami opady mogą być umiarkowane.  W nocy strefa przejaśnień dotrze do Polski centralnej. Temperatura maksymalna od (-2) do 0 stopni. Temperatura minimalna od (-2) do (-5) stopni. Wiatr wschodni do południowego, słaby początkowo okresami umiarkowany. Ciśnienie będzie spadać.

  PONIEDZIAŁEK: Pochmurno z przejaśnieniami, na wschodzie miejscami możliwe słabe opady śniegu. Wieczorem i w nocy miejscami pojawią się silne zamglenia i mgły osadzające szadź. W ciągu dnia będzie nieco cieplej, temperatura maksymalna od (-2)-(-1) stopnia na wschodzie do 2-3 stopni na Dolnym Śląsku. Temperatura minimalna od (-5) do (-2) stopni.

  WTOREK: Nadal będzie pochmurno z przejaśnieniami, w nocy większe przejaśnienia możliwe na południu Polski. Na wschodzie i w centrum miejscami możliwe słabe opady śniegu, natomiast na zachodzie niewykluczone lokalne opady mieszane deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od (-3)-(-1) stopnia na wschodzie do 1-2 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-5) do (-2) stopni.

  W kolejnych dniach: Pochmurno z przejaśnieniami. Na wschodzie i w centrum miejscami możliwe słabe opady śniegu natomiast na zachodzie mogą pojawić się lokalne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Noce miejscami mgliste. Na wschodzie i w centrum temperatura całą dobę poniżej zera, na zachodzie w nocy mróz natomiast w dzień temperatura nieco powyżej 0 st. C, około 1-2 stopni.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.