Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Maria

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Maria

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 07-13.02.2020
  06.02.2020 13:44

  Początek tygodnia z mroźnymi nocami, w kolejnych dniach znowu będzie ciepło. Prawdziwej zimy nie widać chociaż w górach okresami można liczyć na opady śniegu.

  • Reklama

  W piątek pogodnie i słonecznie w pasie od Pomorza Gdańskiego po Lubelszczyznę, na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże i całkowite z lokalnymi opadami deszczu lub mżawki, na południu miejscami również opady deszczu ze śniegiem i śniegu. W ciągu dnia opady będą stopniowo zanikać a strefa rozpogodzeń będzie przemieszczać się na południowy zachód i wieczorem pochmurno pozostanie jedynie w pasie od Pomorza Zachodniego przez Ziemię Lubuską po Dolny Śląsk. W ciągu nocy przejaśnienia i rozpogodzenia nad całym obszarem kraju. Temperatura maksymalna od 0-2 stopni na wschodzie przez 3-4 stopnie w centrum do 6-8 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-8)-(-6) stopni na wschodzie prze (-6)-(-4) stopnie w centrum do 0-2 stopni na zachodzie, na pogórzu mroźno od (-13) do (-10) stopni

  W sobotę w ciągu dnia pogodnie i słonecznie na obszarze całego kraju. W nocy zachmurzenie będzie stopniowo wzrastać do dużego i całkowitego na Pomorzu i zachodzie Polski. Temperatura maksymalna od 2-4 stopni na wschodzie do 7-9 stopni na zachodzie kraju. Temperatura minimalna od (-6)-(-4) na wschodzie i południu do 2-4 stopni na północnym zachodzie.

  W niedzielę pochmurno z przejaśnieniami w pasie od Pomorza po Dolny Śląsk. Na pozostałym obszarze kraju początkowo słonecznie i pogodnie w ciągu dnia zachmurzenie w tym rejonie będzie wzrastać do umiarkowanego i dużego z przejaśnieniami. Wieczorem na Pomorzu pojawią się opady deszczu, które swym zasięgiem obejma w ciągu nocy obszar całego kraju. Miejscami opady mogą być umiarkowane.  Temperatura maksymalna od 6 do 8 stopni na wschodzie do 11-13 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-0)-2 stopni na wschodzie przez 3-5 stopni w centrum do 8-10 stopni na zachodzie kraju.

  W poniedziałek pochmurno z zachmurzeniem dużym i całkowitym i przelotnymi opadami deszczu. W nocy miejscami opady deszczu ze śniegiem, na pogórzu i w górach opady śniegu. Temperatura maksymalna od 7-8 stopni na wschodzie do 9-11 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od 0-2 stopni na wschodzie do 1-3 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  We wtorek pochmurno z przejaśnieniami, okresami z przelotnymi opadami deszczu miejscami deszczu ze śniegiem-szczególnie w nocy. Temperatura maksymalna od 5 do 7 stopni, temperatura minimalna od 1 -3 na wschodzie do 3-5 na zachodzie.

  W kolejnych dniach nadal będzie pochmurno z przelotnymi opadami deszczu, miejscami deszczu ze śniegiem. Nadal ciepło jak na zimę, w ciągu dnia temperatura maksymalna od 3 do 6 stopni, w nocy temperatura powyżej lub około 0 stopni.

  Autor: Meteorolog

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.