Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 30.08-05.09.2019
  29.08.2019 10:21

  Po upalnym i burzowym ostatnim tygodniu sierpnia pierwszy tydzień września powita nas ochłodzeniem.

  • Reklama

  W sobotę na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie, z zachmurzeniem małym do umiarkowanego, po południu w górach możliwe przelotne opady deszczu. Temperatury maksymalne będą się wahać od 25-27 stopni na wschodzie i północy do 31-32 stopni na zachodzie kraju.

  W niedzielę  na przeważającym obszarze kraju pogodnie, zachmurzenie małe lub umiarkowane. Po południu na północnym zachodzie i zachodzie kraju wzrost zachmurzenia do dużego, przelotne opady deszczu i burze. Temperatury maksymalne będą się wahać od 26-28 stopni na wschodzie do 32-33 stopni na zachodzie kraju.

  Poniedziałek w zachodniej połowie kraju będzie oddziaływała strefa frontowa z zachmurzeniem dużym do całkowitego z opadami deszczu, przed strefą opadów będzie występowała strefa opadów przelotnych i burz.  Strefa frontowa będzie się przemieszczała na wschód kraju. Na wschodzie początkowo pogodnie z zachmurzeniem małym do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 21-22 stopni na zachodzie do 29-30 stopni na południowym wschodzie kraju.

  Wtorek początkowo pochmurny z zachmurzeniem dużym do całkowitego, z opadami deszczu niemal w całym kraju. Po południu stopniowy zanik opadów i postępujące od północy kraju rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 19 do 22 stopni, nieco cieplej w środę od 20 do 23 stopni.

  Środa dość pogodna z  zachmurzeniem umiarkowanym, bądź dużym z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 20 do 23 stopni.

  Czwartek dość pogodnie z zachmurzeniem dużym z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 20 do 23 stopni.

  Piątek zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Po południu, na północy kraju wzrost zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 17 do 20 stopni.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.