-
Prognoza na tydzień 14.04-20.04.200811.04.2008 16:16
W zeszłym tygodniu Polska podzieliła się na wyraźnie chłodniejszą północ z opadami nawet śniegu oraz dużo cieplejsze i wiosenne południe kraju. Ten tydzień nie zapowiada dużych zmian. Po w miarę ciepłym początku tygodnia, nadejdą chłodniejsze dni, aby od piątku zrobiło się już naprawdę ciepło. Niestety jak na wiosnę przystało będzie tez sporo opadów.
-
Reklama
Poniedziałek
Zachmurzenie w całym kraju umiarkowane. Jedynie na zachodzie wzrastające w ciągu dnia do dużego z opadami przelotnymi deszczu oraz możliwymi burzami.
Rano: od 4 na wschodzie do 7 stopni na krańcach zachodnich
W południe: od 14 stopni na wybrzeżu i Podkarpaciu do 18 stopni w Wielkopolsce
Wtorek
Pochmurno z opadami deszczu i burzami początkowo na zachodzie a następnie w dzielnicach centralnych. Wysoko w górach opady deszczu ze śniegiem, a nawet samego śniegu.
Rano: od 3 na zachodzie do 8stopni na wschodzie kraju
W południe: od 4 na Dolnym Śląskudo 18 stopni w Polsce centralnej.
Środa
Pochmurno z opadami deszczu, w górach deszczu ze śniegiem a nawet śniegu.
Rano: od 0 na południu do 8 stopni na północnym - wschodzie, lokalnie szczególnie na południu przygruntowe przymrozki.
W południe: od 2 na południu do 14 stopni w centrum
Czwartek
Sporo chmur, w centrum i południu deszcz.
Rano: od 1 na Dolnym Śląskudo 6 stopni na wschodzie i centrum
W południe: od 3 stopni na południu, do 12 na Podlasiu i zachodzie.
Piątek
Zachmurzenie umiarkowane z większymi przejaśnieniami, jedynie na początku dnia na południu miejscami deszcz.
Rano: od 3 do 5stopni .
W południe: od 10 stopni na wybrzeżu, do 14 w centrum.
Sobota
Zachmurzenie umiarkowane, miejscami na wybrzeżu słaby deszcz.
Rano: od 4 do 7 stopni
W południe: od 11 do 15 stopni
Niedziela
Zachmurzenie umiarkowane do małego.
Rano: od 6do 9 stopni
W południe: od 13 do 19 stopni
Autor: Sebastian Pyśniak
-
-
TAGI:


