Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  4) Prognozowana temperatura na najbliższe 14 dni dla wybranych miast

 • Prognoza pogody na tydzień 12-18.07.2019
  11.07.2019 10:55

  Lipiec nie rozpieszcza fanów słońca i wysokiej temperatury powietrza. Niestety, w najbliższym tygodniu, nie zanosi się na zmianę pogody.  

  • Reklama

  W piątek zachmurzenie będzie umiarkowane do dużego, na zachodzie i południowym zachodzie kraju duże do całkowitego z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Temperatury maksymalne wyniosą od około 19 stopni na południowym zachodzie i na wybrzeżu do 24-25 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  Sobota. Na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie będzie duże do całkowitego z opadami przelotnymi deszczu, a na południu i zachodzie kraju także z burzami. Tylko w pasie północnym Polski zachmurzenie będzie małe do umiarkowanego. Temperatury maksymalne wyniosą od 19-20 stopni na północy i południu kraju do 23-24 stopni na zachodzie i w centrum kraju.

  W niedzielę zachmurzenie będzie przeważnie umiarkowane do dużego. Na południu, południowym wschodzie i wschodzie kraju będą występowały przelotne opady deszczu, lokalnie burze. Po południu przelotne opady deszczu możliwe także na zachodzie kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od 19-20 stopni na wschodzie i północy do 22-23 stopni na zachodzie kraju.

  Poniedziałek zachmurzenie będzie umiarkowane do dużego. Tylko lokalnie na wschodzie kraju możliwe przelotne opady deszczu. Temperatury maksymalne wyniosą od 19 do 22 stopni.

  We wtorek zachmurzenie umiarkowane do dużego, po południu we wschodniej połowie kraju będą występowały przelotne opady deszczu, lokalnie burze. Temperatury od 17-19 stopni na północy i południu do 20-22 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  W środę i czwartek zachmurzenie duże do umiarkowanego, na wschodzie możliwe przelotne opady deszczu. Temperatury maksymalne od 19-20 stopni na północy do 22-24 stopni na pozostałym obszarze kraju.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.