Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Sławomir Urbaniak.

 • Prognoza pogody na tydzień 02-08.08.2019
  01.08.2019 19:36

  W nadchodzącym tygodniu czeka nas zróżnicowana pogoda – weekend przeważnie pogodny, choć nieco chłodniejszy, w tygodniu więcej opadów, ale cieplej. Poniżej szczegóły.

  Piątek w północnej połowie kraju będzie na ogół pochmurny - zachmurzenie duże, miejscami całkowite z lokalnymi słabymi opadami deszczu. Dopiero pod wieczór większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Na południu dla odmiany poranek pogodny, a nieco więcej chmur pojawi się w ciągu dnia. Lokalnie możliwe burze. Temperatury maksymalne wyniosą od 19-21 stopni na północy i północnym wschodzie, do 23-25 na południu i zachodzie.

  • Reklama

  W sobotę w północnej i centralnej części Polski przeważnie pogodnie – zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami, głównie na wschodzie – duże. Więcej chmur w dzielnicach południowych i tu okresami możliwy przelotny deszcz, a także burze. Temperatury maksymalne od 19-22 stopni na Pomorzu, przez 22-24 stopnie na przeważającym obszarze, do miejscami 25 stopni na zachodzie.

  Niedziela początkowo pogodna z zachmurzeniem małym i umiarkowanym, ale w ciągu dnia miejscami rozwiną się chmury burzowe, z których może popadać i zagrzmieć. Pod wieczór rozpogodzenia. Temperatury podobne jak w poprzednich dniach – od 19-22 stopni na północy i północnym wschodzie, do 24-25 stopni na zachodzie.

  W poniedziałek również pogoda w kratkę z przelotnymi opadami i lokalnymi burzami, ale również z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Temperatury maksymalne od 19-22 stopni na północy do 24-26 stopni na południowym zachodzie.

  Wtorek cieplejszy – od 22-24 stopni na północnym wschodzie, do 27-28 na południowym zachodzie. Opady przelotne i burze przede wszystkim w zachodniej, południowej i centralnej Polsce. Poza tym raczej pogodnie.

  Kolejne dni już bardziej pochmurne z większą ilością opadów i burz. Temperatury maksymalne przeważnie od 23 do 27 stopni.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.