Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 17-23.04.2020
  16.04.2020 13:22

  Kwiecień, podobnie jak przed rokiem, zapisuje się w większości kraju jako miesiąc skrajnie suchy. Niestety nic nie wskazuje na rychłą odmianę...

   

  • Reklama

  Piątek słoneczny z bezchmurnym niebem lub zachmurzeniem małym,tylko w dzielnicach południowych chmur będzie miejscami więcej. Do wieczora zachmurzenie zaniknie jednak i tu. Temperatury maksymalne od 10-12 stopni na północnym wschodzie do 15-17 na południu i zachodzie. Okresami silniejszy wiatr. Noc pogodna i w większości kraju z lekkim mrozem.

  W sobotę również przewaga pogodnego nieba, zachmurzenia umiarkowanego, lokalnie duego, można spodziewać się jedynie w północno-wschodniej części kraju. Temperatury maksymalne od 9-10 stopni w pasie od Suwalszczyzny po Pomorze, do 15-18 na południu i południowym zachodzie. Noc również pogodna, ale w wielu miejscach z lekkim mrozem lub przygruntowymi przymrozkami.

  Niedziela słoneczna z bezchmurnym niebem lub zachmurzeniem małym, tylko w dzielnicach wschodnich miejscami umiarkowanym, a na północnym wschodzie także dużym. Temperatury maksymalne od 8-11 stopni na północy do 13-15 na południu. Okresami silniejszy, północny wiatr. Noc na ogół pogodna, z przygruntowymi przymrozkami.

  Poniedziałek w zachodniej połowie kraju pogodny, na wschodzie z zachmurzeniem umiarkowanym do dużego. Niezbyt ciepło - maksymalnie od 8-10 stopni na północnym wschodzie, do 14-15 stopni na zachodzie. Noc również z przymrozkami.

  W kolejnych dniach bez większych zmian - na ogół pogodnie, zwłaszcza na zachodzie. We wschodniej połowie Polski pojawiać się będzie nieco więcej chmur, ale raczej nie powinno padać - jeśli już to bardzo słabno. Poranne przymrozki nadal będą nam towarzyszyć.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.