Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir Urbaniak

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir Urbaniak

 • Prognoza pogody na tydzień 29.11-05.12.2019
  28.11.2019 17:15

  Koniec listopada i pierwsze dni grudnia będą przebiegały pod znakiem ochłodzenia i okresowych opadów deszczu ze śniegiem lub śniegu.  

  • Reklama

  W piątek tylko rano na południowym wschodzie będzie dość pogodnie, poza tym dzień będzie pochmurny, okresami opady deszczu i deszczu przelotnego, pod wieczór na północnym zachodzie przechodzącego w opady deszczu ze śniegiem, w górach w śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie od 6 do 8 stopni, na Podhalu i na Podkarpaciu do 10 stopni, przy tym w dzielnicach zachodnich najcieplej będzie rano, w ciągu dnia temperatura będzie spadać na skutek napływu chłodnego powietrza. Wiatr umiarkowany, na zachodzie i północy dość silny, w porywach do 45-55 km/h, nad samym morzem do 75 km/h, w Sudetach do 90 km/h.

  Sobota. Na południowym wschodzie kraju zachmurzenie całkowite, rano ze słabymi opadami deszczu ze śniegiem. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane, po południu duże z przejaśnieniami. Na południowym wschodzie kraju wiatr dość silny, w porywach do 45-55 km/h. Temperatury maksymalne wyniosą od 1-2 stopni na wschodzie do 4-5 stopni na zachodzie kraju.

  W niedzielę zachmurzenie duże z przejaśnieniami, stopniowo wzrastające do całkowitego. Temperatura maksymalna wyniesie od 0-1 stopnia na wschodzie, do 2-4 stopni na zachodzie kraju.

  Poniedziałek zachmurzenie duże do całkowitego, na południowym wschodzie słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem, a na północy kraju przelotne pady deszczu ze śniegiem. Temperatury maksymalne wyniosą od (-1)-0 stopni na wschodzie do 2-3 stopni na zachodzie kraju.

  We wtorek zachmurzenie całkowite do dużego, po południu na północnym wschodzie kraju będą występowały słabe opady deszczu. Temperatury od 1-2 stopni na wschodzie do 3-4 stopni na zachodzie kraju.

  W środę i czwartek zachmurzenie całkowite, na północy słabe opady deszczu, a na wschodzie możliwe opady deszczu ze śniegiem. Tylko na południu kraju zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatury maksymalne od 2-3 stopni na wschodzie do 5-6 stopni na zachodzie kraju.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.