Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Mamy biura w 15 krajach

  (1) Mamy biura w 15 krajach

  (2) Nasi meteorolodzy dostępni 24/7/365

  (2) Nasi meteorolodzy dostępni 24/7/365

  (3) Nasze nowe logo

  (3) Nasze nowe logo

 • Globalny rebranding MeteoGroup
  20.03.2014 08:25

  Londyn, 20 marca 2014: MeteoGroup, globalna firma meteorologiczna, przedstawiła dziś w ramach rebrandingu swoje nowe logo oraz motto “Empowering the world to master the weather”.  Nowy brand jest odzwierciedleniem innowacyjności, niezawodności i perfekcji w dziedzinie usług pogodowych – cech, z powodu których, firma MeteoGroup była zawsze znana i ceniona.

  • Reklama

  Założenie w 1986 roku w Holandii jednej z pierwszych prywatnych firm meteorologicznych na świecie dało początek istnieniu MeteoGroup. W ciągu minionych 28 lat MeteoGroup stało się  wiodącym dostawcą usług pogodowych, zatrudniającym 400 pracowników, w tym 150 meteorologów i  obsługującym klientów na całym świecie. Filie MeteoGroup, działając w 15 krajach, w niektórych z nich wykorzystywały swoje wcześniejsze nazwy. Od dziś, wszystkie oddziały będą funkcjonować pod jedną globalną marką  - MeteoGroup.

  Dobór kolorów nowego brandu MeteoGroup inspirowany jest mapami pogodowymi, a koncepcja charakterystycznego nowego logo firmy oparta została na połączeniu ciepłego i chłodnego frontu atmosferycznego. Zdecydowana, wyszukana typografia, opracowana specjalnie dla MeteoGroup, a także użycie rzucających się w oczy, wyraźnych fotografii, to także istotne elementy nowego brandu firmy.

  Jennie Campbell, Dyrektor Zarządzający Meteogroup oświadczyła: „ze świeżym , nowoczesnym wyglądem i nastrojem nowy brand MeteoGroup oddaje naszą niezmienną misję,  aby przesuwać granice w badaniach meteorologicznych i tworzeniu nowych produktów oraz  innowacyjności w technologii pogodowej i wizualizacji. Wartości związane z marką MeteoGroup wspierają nasz cel , którym jest dostarczanie wiodących na świecie rozwiązań pogodowych, umożliwiających optymalizację efektywności, minimalizację ryzyka oraz podejmowanie najkorzystniejszych decyzji.”

  Oprócz produktów dostosowanych do potrzeb klienta korporacyjnego,  przemysłowego i medialnego firma MeteoGroup stworzyła również najlepiej sprzedające się aplikacje pogodowe WeatherProMeteoEarth.

  Nasze wartości:

  ·        Perfekcja – dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości, angażując zespół ekspertów i doświadczonych naukowców  i  wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie.

  ·        Rzetelność – naszym najważniejszym  celem jest  dostarczanie trafnych i wiarygodnych informacji pogodowych 24/7/365.

  ·        Innowacyjność – przesuwamy granice w badaniach meteorologicznych i tworzeniu nowych produktów.

  ·        Cel - rozwiązanie – dostarczamy naszym klientom rozwiązania dostosowane do ich potrzeb, które poprawiają skuteczność, minimalizują ryzyko i wspierają w procesie podejmowania najkorzystniejszych decyzji.

  ·        Współpraca – tworzymy konstruktywne relacje z naszymi klientami i partnerami,  budując  trwałą wartość,  zarówno jako lokalny dostawca usług  jak i wiodąca marka globalna.

   

  Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

   Caroline Thorneycroft, Head of Group Marketing

  caroline.thorneycroft(at)meteogroup.com

   

  O MeteoGroup

   MeteoGroup jest wiodącą firmą pogodową świadczącą całą gamę usług. Zatrudniając 400 pracowników, w tym 150 meteorologów i dostarczając rozwiązań pogodowych na całym świecie, MeteoGroup zajmuje  unikalną pozycję, by móc świadczyć lokalne usługi prognostyczne i konsultacje dla globalnego grona klientów.

  Nasza załoga ekspertów i doświadczonych meteorologów jest dostępna 24/7/365, dostarczając precyzyjnych i rzetelnych informacji meteorologicznych wszystkim gałęziom biznesu zależnym od pogody.

  MeteoGroup jest własnością General Atlantic LLC.Nasze biura znajdują się w Belgii, Francji, na Filipinach, w Holandii, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech, Polsce, Singapurze, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, w USA, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

  www.meteogroup.com

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.