Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Arkadiusz

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Arkadiusz

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Arkadiusz

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Arkadiusz

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Arkadiusz

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Arkadiusz

 • Prognoza pogody na tydzień 08-14.05.2020
  07.05.2020 13:34

  Po pochmurnym i chłodnym początku tygodnia, jego koniec będzie słoneczny i ciepły.

  • Reklama

   

  W piątek Polska znajdzie się pod wpływem rozległego wyżu z centrum nad południową Europą. Z północnego zachodu będzie napływała cieplejsza mas powietrza. W ciągu dnia będzie zachmurzenie małe lub umiarkowane, miejscami głównie we wschodniej części kraju okresowo wzrastające do dużego. Po południu na wschodzie kraju możliwe słabe opady deszczu przelotnego. Temperatura maksymalna wyniesie od 15-16 stopni na północy i północnym wschodzie przez 17-1-18 stopni w centrum do 21-22 stopni na południowym zachodzie. Wiatr południowo-zachodni do zachodniego, umiarkowany, na północy okresami silniejszy, z porywami do 45km/h.

  W sobotę pogodnie, zachmurzenie małe do umiarkowanego, po południu okresowo wzrastające do dużego. Po południu, w pasie północnym Polski możliwe słabe opady deszczu przelotnego. Temperatura maksymalna wyniesie od 16-17 stopni na północy do 20-22 stopni na południu.

  W niedzielę również pogodnie. Zachmurzenie małe do umiarkowanego, po południu wzrastające do dużego. Pod wieczór od zachodu wzrost zachmurzenia do całkowitego i możliwe opady deszczu przelotnego, miejscami także burze. Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie od 18-20 stopni na północy do 22-24 stopni na południu.

  W poniedziałek pochmurnie, przeważnie zachmurzenie duże lub całkowite z opadami deszczu. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 9-10 stopni na zachodzie przez 14-16 stopni w centrum, do 22-24 stopni na południowym wschodzie kraju.

  We wtorek będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami, tylko w pierwszej części dnia w południowo-wschodniej Polsce możliwe lokalne opady deszczu. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 9 do 12 stopni.

  W środę przeważnie zachmurzenie umiarkowane do dużego. Na termometrach zobaczymy od 10 do 13 stopni.

  W czwartek zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 11-12 stopni na północy do 14-15 stopni na południu.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.