Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Prognozowana temperatura na najbliższe 14 dni dla wybranych miast

 • Prognoza pogody na tydzień 01.06-07.06.2019
  30.05.2019 10:51

  Po deszczowym i chłodnym ostatnim tygodniu maja zapowiada się piękny weekend i dużo cieplejszy tydzień, z popołudniowymi burzami.

  • Reklama

  W sobotę na przeważającym obszarze kraju będzie zachmurzenie małe do umiarkowanego, tylko w północnej części kraju będzie zachmurzenie duże. Po południu, w centrum i na wschodzie kraju możliwe przelotne opady deszczu. Temperatury maksymalne będą się wahać od 23 do 26 stopni, nieco chłodniej na północy kraju około 18-22 stopni.

  W niedzielę  na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane lub małe. Po południu na wschodzie kraju możliwe przelotne opady deszczu.  Na termometrach będzie od 24 do 28 stopni, tylko na Pomorzu na Suwalszczyźnie będzie chłodniej od 19 do 23 stopni.

  Poniedziałek pogodny w całym kraju, zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Po południu i wieczorem na południu kraju przelotne opady deszczu, możliwe burze. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 26 stopni na wschodzie do 31 stopni na zachodzie kraju, chłodniej jedynie nad Bałtykiem około 24-25 stopni.

  Wtorek i środa w całym kraju będą początkowo pogodne, od godzin południowych wzrost zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 24 do 28 stopni, tylko na północy kraju chłodniej od 19 do 23 stopni.

  Czwartek w całym kraju początkowo pogodnie z zachmurzeniem małym do umiarkowanego. Od godzin południowych wzrost zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 25 do 27 stopni, tylko na północy kraju chłodniej od 19 do 24 stopni.

  Piątek w całym kraju początkowo pogodnie z zachmurzeniem małym do umiarkowanego. Po południu, głównie w centrum i na wschodzie kraju  wzrost zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 24 do 28 stopni, tylko na północy kraju chłodniej od 19 do 23 stopni.

  Tak wygląda scenariusz pogodowy na kolejny tydzień. Pamiętajmy, że zwłaszcza na dalsze dni, prognozy mogą ulec zmianie, dlatego zachęcamy do sprawdzania na bieżąco najbardziej aktualnych informacji.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.