Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Sławomir Urbaniak

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 10.04-16.04.2020
  09.04.2020 12:39

  Nadchodzący tydzień przyniesie nad dużo słonca i ciepła, jedynie w Poniedziałek Wielkanocny więcej chmur oraz opady deszczu.

   

  • Reklama

  W piątek: Pogodę w Polsce będzie kształtować układ wyżowy z centrum nad Morzem Północnym. Z północnego zachodu będzie napływać chłodniejsze powietrze polarne morskie. Nad ranem zachmurzenie małe lub bezchmurne niebo. W ciągu dnia zachmurzenie małe do umiarkowanego, a w pasie północnym oraz częściowo w centrum kraju duże z przejaśnieniami. W całym kraju bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie od 10-11 stopni na północy, do 15-16 stopni na zachodzie i południu.

  W sobotę: W sobotę centrum wyżu przemieści się nad południowy Bałtyk. Zachmurzenie przeważnie małe, miejscami do umiarkowanego. W II części dnia na północnym zachodzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 10-11 stopni na północy do 16-17 stopni na południu i południowym zachodzie Polski.

  W niedzielę: W Wielkanoc centrum układu wyżowego przemieści się nad Morze Czarne. Zachmurzenei małe, miejscami do umiarkowanego. Jedynie początkowo na północy kraju nieco więcej chmur. Temperatura maksymalna od 14-16 stopni na północnym wschodzie do 21-23 stopni na południowym zachodzie.

  W poniedziałek: W poniedziałek pogodę w Polsce będzie kształtować zatoka niżowa z chłodnym frontem atmosferycznym, związanym z niżem znad północno zachodniej Rosji. Zachmurzenie duże do całkowitego z opadami deszczu i przelotnymi opadami deszczu. Jedynie początkowo na południu zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 9-11 stopni na północnym zachodzie do 19-20 stopni na południowym wschodzie.

  W kolejnych dniach: We wtorek zachmurzenie duże do umiarkowanego, więcej słaońca na północy i zachodzie, chłodniej, temperatury maksymalne 8-11 stopni.  W kolejnych dniach coraz cieplej oraz więcej słońca.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.