Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Urszula Hoszowska

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir Urbaniak

 • Prognoza pogody na tydzień 11-17.10.2019
  10.10.2019 10:27

  Najbliższy tydzień zapowiada się ciepło, z elementami złotej polskiej jesieni.

  • Reklama

  Piątek w południowej połowie kraju zachmurzenie umiarkowane do dużego, bez opadów. W północnej połowie kraju zachmurzenie duże do całkowitego z opadami deszczu lub mżawki. W całym kraju dość silny wiatr z porywami do 40-45 km/h, a w górach do 60-65km/h. Temperatury maksymalne będą się wahać od 12-14 stopni na północy do 15-17 stopni na południu.

  W sobotę w południowej połowie kraju zachmurzenie umiarkowane do małego. W północnej połowie kraju zachmurzenie duże do całkowitego. Opady deszczu lub deszczu przelotnego będą występowały jedynie na pobrzeżach. W całym kraju dość silny wiatr z porywami od 45 do 55km/h. Temperatury maksymalne będą się wahać od 15-16 na północy do 20-22 stopni na południu.

  W niedzielę w dalszym ciągu będzie widoczna różnica w pogodzie między północną a południową połową naszego kraju. Na północy kraju zachmurzenie całkowite zmniejszające się do dużego, miejscami do umiarkowanego, bez opadów. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatury maksymalne będą się wahać od 16-17 stopni na północy i północnym wschodzie do 20-22 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  W poniedziałek na północnym zachodzie i północy zachmurzenie duże do całkowitego. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura maksymalna będzie wynosić 21-24 stopnie, jedynie na pomorzach chłodniej około 17-19 stopni.

  We wtorek na północy kraju zachmurzenie duże do całkowitego, miejscami z przelotnymi opadami deszczu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 17-19 stopni na przeważającym obszarze do 19-20 stopni na południowym wschodzie kraju.

  W środę zachmurzenie duże, miejscami szczególnie na południu kraju przejaśnienia. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 13-14 stopni na północy do 16-17 stopni na południu kraju.

  W czwartek zachmurzenie umiarkowane, jedynie na północy miejscami możliwe duże. Bez opadów. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 14-15 stopni na północnym wschodzie i wschodzie do 18-19 stopni na zachodzie kraju.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.