Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 22-28.11.2019
  21.11.2019 13:29

  W nadchodzącym tygodniu Polska będzie się znajdować pomiędzy wyżem znad Rosji a niżem z centrum nad Atlantykiem. Dopiero w środę niż zacznie przesuwać się nad Europę i w czwartek przyniesie do Polski nieco większe opady deszczu.

  • Reklama

  Do niedzieli na wschodzie będzie zimno, na Suwalszczyźnie i Podlasiu w sobotę nawet w ciągu dnia temperatury nie przekroczą 0 stopni. W piątek i niedzielę, w ciągu dnia lekko powyżej zera. Cieplej na zachodzie i południu, bo temperatury będą przekraczać 10 stopni.

  W piątek na przeważającym obszarze kraju będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Po południu na wschodzie i w centrum będzie pogodnie, z umiarkowanym zachmurzeniem. Na północy w pierwszej części dnia lokalnie niewykluczone słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 1-3 stopni na wschodzie do 12-13 stopni na południowym zachodzie. Na wschodzie i w dzielnicach centralnych wiał będzie dość silny wiatr z kierunków wschodnich i południowo-wschodnich z porywami do 60km/h. Ciśnienie bez większych zmian.

  W sobotę na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Większe zachmurzenie na wschodzie i zachodzie. Na Lubelszczyźnie miejscami słabe opady deszczu lub mżawki, a rano niewykluczone też deszczu ze śniegiem lub marznącego deszczu. Temperatura maksymalna będzie wynosić od (-2)-(-1) stopnia na północnym wschodzie do 11-12 stopni na południowym zachodzie.  

  W niedzielę w całym kraju zachmurzenie duże z przejaśnieniami, ale na wschodzie i w centrum lokalnie niewykluczone słabe opady deszczu. Na wschodzie nadal zimno, na termometrach zobaczymy tutaj maksymalnie od 2 do 4 stopni. Cieplej na południowym zachodzie, gdzie termometry wskażą 12-13 stopni.    

  W poniedziałek będzie pochmurno  i mglisto, zwłaszcza na zachodzie i południu. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 1-3 stopni na północnym wschodzie do 10-11 stopni na południowym zachodzie.   

  We wtorek całkowite zachmurzenie, lokalnie słabe opady mżawki. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 2-3 stopni na Suwalszczyźnie do 10-11 stopni na Dolnym Śląsku. 

  W środę bez większych zmian, nadal w całym kraju zachmurzenie duże lub całkowite i wszędzie możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 5-7 stopni na wschodzie do 9-10 stopni na zachodzie i południu. 

  W czwartek nadal duże i całkowite zachmurzenie z nieco silniejszymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 7-9 stopni na wschodzie do 11-12 stopni na południowym zachodzie.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.