Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Ryszarda Szymańska.

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Józef Gizoń.

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Adam Huza.

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Adam Huza.

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Józef Gizoń.

 • Prognoza pogody na tydzień 28.04-04.05.2012
  27.04.2012 13:31

  Piątkowa aura daje nam przedsmak tego, czego należy oczekiwać w pogodzie w najbliższych dniach. Jak długo utrzymają się jednak takie iście letnie warunki? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

   

  • Reklama

  Do wtorku w pogodzie bez większych zmian…

  A to oznacza, że będzie słonecznie, gorąco i sucho. Jedynym wyjątkiem będą krańce zachodnie kraju oraz Wybrzeże, gdzie okresami może pojawiać się nieco więcej chmur, z których miejscami pokropi słaby deszcz. Mimo to, także i tam przeważnie będzie świecić słońce. Temperatury maksymalne będą dochodzić do 25-29 stopni, tylko na Pomorzu i Pomorzu Zachodnim do 20-25 stopni, a nad samym morzem 14-17 stopni.

  W środę zmiana pogody.

  Stopniowo nad naszą częścią Europy do głosu zaczną dochodzić układy niskiego ciśnienia, co zaowocuje tym, że już w środę w całym kraju pojawi się więcej chmur z przelotnymi opadami deszczu, a po południu burzami. Nadal będzie jednak sporo przejaśnień. Temperatury spadną o kilka stopni i wyniosą maksymalnie od 15-20 na Wybrzeżu, przez 21-24 stopnie w centrum, do 25-27 stopni na południu.

  Kolejne dni z pogodą w kratkę.


  W czwartek i piątek pogoda będzie zmienna, okresy słoneczne będą przeplatane chmurami, a miejscami opadami deszczu,  przy czym w czwartek więcej chmur na południu, a w piątek na północy kraju. Lokalnie mogą pojawić się burze. Będzie się robić coraz chłodniej – w czwartek temperatury osiągną 17-22 stopnie, a w piątek 16-20 stopni. Nad morzem, jak zwykle, kilka stopni mniej.

  Jak widać, wszystkim spragnionym słońca i wysokich temperatur, pogoda w tegoroczną majówkę zdecydowanie dopisze. Pozostali będą musieli poczekać do środy, od kiedy to zacznie powoli się ochładzać. Bez względu na to do której grupy się Państwo zaliczają, mamy nadzieję, że wiosenne krajobrazy każdemu dodadzą pogody ducha. Życzymy udanego wypoczynku!

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.