Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 13-19.12.2019
  12.12.2019 16:13

  Początkowo Polska będzie się znajdować pod wpływem niżu, który powoli będzie przemieszczał się znad Morza Północnego nad Rosję. Od wtorku na pogodę zacznie wpływać wyż znad Europy Środkowej, który poprawi pogodę w kraju.

  • Reklama

  W piątek w całym kraju będzie pochmurno z dużym i całkowitym zachmurzeniem oraz słabymi opadami deszczu lub mżawki, lokalnie również deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 1-3 stopni na północnym wschodzie do 6-7 stopni na południu. Okresowo dość silny wiatr z południowego wschodu, w porywach do 50km/h.

  W sobotę również pochmurno. Na zachodzie opady deszczu i deszczu przelotnego, na wschodzie i południu opady deszczu, mżawki oraz deszczu ze śniegiem, a w obszarach podgórskich śniegu. Bez opadów i z niewielkimi przejaśnieniami w dzielnicach centralnych. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 3-4 stopni na wschodzie do 5-6 stopni na zachodzie.  

  W niedzielę w przed południem pochmurno i deszczowo będzie na zachodzie, po południu na północy i wschodzie. Poza tym również duże zachmurzenie, ale od czasu do czasu mogą pojawiać się przejaśnienia.  Zrobi się cieplej, na termometrach zobaczymy od 3-5 stopni na wschodzie do 8-9 stopni na południowym zachodzie.     

  W poniedziałek będzie nadal przeważnie duże i całkowite zachmurzenie, chociaż raczej bez opadów. Słabe opady deszczu lub mżawki możliwe na północnym zachodzie i północy. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 5-6 stopni na północnym wschodzie do 10-11 stopni na południowym zachodzie.  Na zachodzie i północy dość wietrznie, z porywami do 50km/h.

  We wtorek na północy i w centrum duże i całkowite zachmurzenie. Na południu przejaśnienia, w drugiej części dnia nawet do zachmurzenia umiarkowanego. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 5-6 stopni na północnym wschodzie do 11-12 stopni na południu.   

  W środę bez większych zmian, na północy i w centrum duże zachmurzenie, na południu przejaśnienia do umiarkowanego. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 6-7 stopni na północnym wschodzie do 12-13 stopni na południu.   

  W czwartek zachmurzenie duże z okresowymi przejaśnieniami. Nieco chłodniej, temperatura maksymalna będzie wynosić od 5-6 stopni na północnym wschodzie do 10-11 stopni na południu i południowym zachodzie. 

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.