Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 03-09.01.2020
  02.01.2020 14:48

  Za nami rekordowo ciepły grudzień i cały rok w Polsce, niedawno padł rekord ciepła w Norwegii, a tymczasem zimy jak nie było widać, tak nie widać jej nadal… Poniżej szczegóły prognozy na najbliższy tydzień.

   

  • Reklama

  Piątkowy poranek pogodny wszędzie poza północnym zachodem. Ta strefa zachmurzenia będzie w ciągu dnia przemieszczać się w głąb kraju, tak że wieczorem małe lub umiarkowane zachmurzenie już tylko utrzyma się w części południowo-wschodniej. Ponadto w drugiej części dnia deszcz zacznie padać na północy i północnym zachodzie. Temperatura maksymalna wyniesie od 2-3 stopni na Podlasiu do 7-8 na krańcach zachodnich.

  Sobota pochmurna, morka i wietrzna. Padać będzie praktycznie wszędzie – początkowo deszcz, z biegiem dnia także deszcz ze śniegiem, a w górach śnieg. Temperatury maksymalne wyniosą od 3 do 6 stopni, lokalnie na południu do 7 stopni. Uwaga na dość silny i porywisty wiatr!

  W niedzielę powinno się wypogodzić, przeważać będzie zachmurzenie rano – małe i umiarkowane, w ciągu dnia – umiarkowane do dużego. Więcej chmur na krańcach południowych i południowo-wschodnich, tam możliwe przelotne opady śniegu. Temperatury maksymalne wyniosą od 2 do 5 stopni.

  Poniedziałek już bardziej pochmurny – na ogół z zachmurzeniem całkowitym, jedynie na południu z przejaśnieniami. Na Mazurach i Podlasiu niewykluczony słaby śnieg. Termometry wskażą maksymalnie od 0-1 stopnia na Podkarpaciu, do 4-5 na Wybrzeżu i na zachodzie.

  Wtorek zapowiada się dość pogodnie i raczej bez opadów. Będzie nieco cieplej – od 2-3 stopni na wschodzie do 6-7 na zachodzie.

  W kolejnych dniach już cieplej – temperatury wzrosną do 4-8 stopni, miejscami nawet 9-10 stopni, będzie też więcej opadów, zwłaszcza w środę. Padać będzie przede wszystkim deszcz. Deszcz ze śniegiem jedynie miejscami, a śnieg tylko w górach.

  I taką niestety mamy na razie zimę…

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.