Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 17-23.01.2020
  16.01.2020 15:27

  Tydzień zapowiada się dość pochmurny, z niewielkimi opadami. Temperatury wciąż jesienno-wiosenne, choć śnieg niewykluczony.

  • Reklama

  W piątek Polska pozostanie pod wpływem wyżu znad Ukrainy, jednak dzień będzie przewaznie pochmurny z powodu utrzymujących się mgieł.

  W poniedziałek i wtorek nad Europę środkową sięgnie klin wyżu znad Atlantyku, przynosząc sporo słońca i bardzo wysokie ciśnienie.

  W środę dominację wyżową przerwie pzremieszczająca się z północy na południe strefa niezbyt aktywnego frontu, przynosząca wzrost zachmurzenia i niewielkie opady deszczu, na południu deszczu ze śniegiem i śniegu.

  W czwartek nad Polską odbuduje się wyż i znów będziemy mogli się cieszyć większą ilością światła. W piątek na północy większym zachmurzeniem i lokalnymi słabymi opadami deszczu i mżawki zaznaczy się wpływ niżu znad Skandynawii.

  Temperatury maksymalne w ciągu dnia wyniosą od 2 do 8. Od wtorku temperatura nocami przeważnie ujemna, z wyjątkiem dzielnic północnych, gdzie miejscami utrzyma się dodatnia przez całą dobę.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.