Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir Urbaniak

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir Urbaniak

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 23-29.06.2018
  22.06.2018 10:58

  Początek wakacji z dość niską temperaturą i opadami przelotnymi deszczu!!!

  • Reklama

  W sobotę Polska będzie się znajdować pod wpływem głębokiego niżu znad północnej Skandynawii i niżu znad zachodniej Rosji. W dalszym ciągu z północnego zachodu napływać będzie wyraźnie chłodniejsze powietrze polarne morskie. Zachmurzenie przeważnie duże, okresowo z niewielkimi przejaśnieniami. Lokalnie na obszarze całego kraju będą występować przelotne opady deszczu. Temperatury maksymalne od 15 do 18 stopni, na wschodzie i zachodzie miejscami do 19 stopni.

  W niedzielę centrum niżu znad Rosji przemieści się nad Estonię i Polska będzie się znajdować w jego tylnej części. Nadal na obszarze kraju zachmurzenie duże z opadami przelotnymi deszczu i możliwymi pojedynczymi burzami. Temperatura maksymalna wyniesie od 14-16 stopni na Podlasiu i Mazurach, do 18-19 stopni na zachodzie i północnym zachodzie.

  W poniedziałek sytuacja synoptyczna nie ulegnie większej zmianie. W dalszym ciągu nad Polską zachmurzenie duże z opadami przelotnymi deszczu. Stosunkowo najmniej opadów w pasie zachodnim kraju, za sprawą bliskości klina wyżu znad Wysp Brytyjskich. Temperatura maksymalna wyniesie od 16-17 stopni na północnym wschodzie, do 20-22 stopni na zachodzie.

  Wewtorek pogoda bez większych zmian. Nadal zachmurzenie duże, okresowo niewielkie przejaśnienia i miejscami opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 18-20 stopni na północy, do 21-22 stopni na przeważającym obszarze kraju.

  W kolejnych dniach nieco więcej słońca, zwłaszcza na północy i zachodzie kraju. Natomiast na pozostałym obszarze nadal więcej chmur i okresowo opady przelotne deszczu. Nieco cieplej. Temperatury w dzień od 20-22 stopni na północy, do 25-27 stopni na zachodzie Polski.

  Autor: Maciej Boguszewski

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.