Homepage Weather

Reklama
 • Pogoda na Państwa stronie internetowej

  • Wystarczą 3 proste kroki, aby na Państwa stronie internetowej była dostępna aktualna prognoza pogody:

   1. Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz prezentować prognozę pogody na swojej stronie i naciśnij przycisk "znajdź miasto". Pojawi się lista miast pasujących do kryteriów wyszukiwania. Kliknij na wybrane miasto.

   2. Wybierz elementy, jakie chcesz wyświetlić na swojej stronie i skonfiguruj prezentację prognozy pogody zgodnie ze swoimi preferencjami. Możesz wykorzystać jeden z czterech proponowanych szablonów. Można wybrać 4 elementy meteorologiczne oraz dodatkowo umieścić okienko wyszukiwarki "Wybierz miasto" przekierowującej na www.meteogroup.pl do prognozy dla innych wybieranych miast .

   3. Po wprowadzeniu ustawień, naciśnij guzik "aktualizacja kodu HTML" umieszczony pod okienkiem podglądu prognozy. Następnie skopiuj zaktualizowany kod HTML i wklej go na swojej stronie internetowej w miejscu, gdzie ma się wyświetlać prognoza pogody. Odtąd masz aktualną prognozę pogody na swojej stronie!

 • Wyszukiwanie zaawansowane:


  Szukanie miejscowości o podobnie brzmiącej nazwie
  Podgląd
  Ustawienia podstawowe
  Design-szablony:
  Prognoza na:

  język


  Zawartość do wyświetlenia
  1.
  2.
  3.
  4.
  5.

  Layout: kolory
   Nagłówek:
  wybierz
   Nagłówek-tło:
  wybierz
   Data:
  wybierz
   Data-tło:
  wybierz
   Sekcja główna-fonty:
  wybierz
   Sekcja główna-tło:
  wybierz
   Brzeg:
  wybierz
  Layout: dalsze ustawienia
   Nagłówek-fonty:

   Nagłówek-pogrubienie:

   Data-fonty:

   Data-pogrubienie:

   Sekcja główna-fonty:

   Sekcja główna-pogrubienie: • Warunki korzystania z prezentacji pogody

  • Korzystanie z prezentacji pogody jest bezpłatne - niezależnie od tego, czy wykorzystywana jest na stronie prywatnej czy komercyjnej. Należy jednak mieć świadomość, że prawo jej wyświetlania jest ograniczone do jednej miejscowości na stronę/domenę i że MeteoGroup nie gwarantuje stałej dostępności prognozy. Zastrzegamy sobie prawo zakończenia usługi w dowolnym momencie i bez wcześniejszego uprzedzenia. Integracja kodu HTML na stronie jest jednoznaczna z akceptacją powyższych warunków.

   Nie wyrażamy zgody na bezpłatne pobieranie danych dla większej liczby miejscowości bezpośrednio z naszej strony. Taką usługę świadczymy na zasadach komercyjnych. 

   Jeśli prowadzicie Państwo komercyjną stronę internetową, na której chcielibyście zamieszczać prognozę pogody z gwarancją stałej dostępności danych, chętnie przedstawimy bogatszą ofertę z naszego portalu www.meteogroup.pl dostosowaną do Państwa potrzeb. Czekamy na maile pod adresem: poland(at)meteogroup.com.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.