Polska

Reklama

Stan aktualny pogody w polskich miastach prezentowany na naszej stronie jest wynikiem krótkoterminowej prognozy MeteoGroup. Nasze źródła danych

NOC CZWARTEK/PIĄTEK: Polska pozostanie nadal pod wpływem wyżu z centrum nad południowym Bałtykiem. Noc pogodna z bezchmurnym niebem lub miejscami zachmurzeniem małym. Temperatura minimalna przeważnie od 11 do 13 stopni, w pasie zachodnim od 14 do 16 stopni. Wiatr we wschodniej połowie kraju północno-wschodni, w zachodniej części wschodni, słaby. Ciśnienie wysokie i będzie nieznacznie rosło.

PIĄTEK: Pogodę w Polsce kształtować będzie wyż, który przemieści się znad Bałtyku nad Litwę i Białoruś. Układ wyżowy zapewni bezchmurne niebo nad Polską, jedynie na wschodzie i południu możliwe zachmurzenie małe przez chmury Cumulus. Temperatura maksymalna od 27-29 stopni na przeważającym obszarze, do 30-31 stopni na zachodzie kraju. Chłodniej w Zatoce Gdańskiej, od 23 do 25 stopni. Wiatr we wschodniej połowie kraju wschodni, w zachodniej części południowo-wschodni, słaby okresowo umiarkowany. Ciśnienie wysokie i będzie nadal powoli rosło.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.