Polska

Reklama

Stan aktualny pogody w polskich miastach prezentowany na naszej stronie jest wynikiem krótkoterminowej prognozy MeteoGroup. Nasze źródła danych

SOBOTA: Polska nadal pod wpływem wyżu znad Rosji, tylko na północy i północnym zachodzie zaznaczy się wpływ niżu znad północnego Atlantyku. Na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie małe i umiarkowane na wschodzie bezchmurnie, jedynie na północy i północnym zachodzie zachmurzenie duże. Na krańcach północno-zachodnich popołudniu niewykluczone słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 3-4 stopni na północnym wschodzie przez 6-8 stopni w centrum do 10-12 stopni na południowym zachodzie. Wiatr południowo-wschodni słaby i umiarkowany na wschodzie i północy okrasami dość silny. Ciśnienie będzie się wahać.

NOC SOBOTA/NIEDZIELA: Polska nadal pod wpływem wyżu znad Rosji, tylko na północy i północnym zachodzie zaznaczy się wpływ niżu znad Morza Norweskiego. Na północy i północnym zachodzie zachmurzenie duże miejscami całkowite. Na krańcach północno-zachodnich początkowo niewykluczone słabe opady deszczu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie małe i umiarkowane miejscami bezchmurnie. Temperatura minimalna od (-4)-(-2) stopni na wschodzie przez (-2)-0 stopni w centrum do 5-7 stopni na zachodzie. Wiatr południowo-wschodni i południowy, umiarkowany i słaby. Ciśnienie będzie wzrastać.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.