Polska

Reklama

Stan aktualny pogody w polskich miastach prezentowany na naszej stronie jest wynikiem krótkoterminowej prognozy MeteoGroup. Nasze źródła danych

NOC PIĄTEK/SOBOTA: Przez Polskę z zachodu na wschód przewędruje płytka zatoka niżowa. Wieczorem padać będzie w zachodniej połowie kraju, następnie opady mogą się pojawiać w pasie od Wybrzeża przez centrum po Ziemię Łódzką i Świętokrzyską, a nad ranem nasuną się nad dzielnice północno-wschodnie. W obszarze bez opadów zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temperatura minimalna wyniesie od 8-10 stopni na Suwalszczyźnie do 12-14 stopni na pozostałym obszarze kraju. Wiatr słaby z kierunków zmiennych. Ciśnienie będzie spadać.

SOBOTA: Polska znajdować się będzie na skraju zatoki niżu znad Morza Północnego. Dzień na ogół z zachmurzeniem dużym i występującymi miejscami opadami deszczu - głównie na wschodzie, północy i zachodzie. Na południu będzie się przejaśniać, a pod wieczór przejaśnienia i rozpogodzenia obejmą dodatkowo centrum kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od 18-19 stopni w północno-wschodniej części Polski do 22-24 na Dolnym Śląsku. Wiatr zachodni i południowo-zachodni, słaby. Ciśnienie będzie spadać.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.