Polska

Reklama

Stan aktualny pogody w polskich miastach prezentowany na naszej stronie jest wynikiem krótkoterminowej prognozy MeteoGroup. Nasze źródła danych

WTOREK: Polska będzie się znajdować w zasięgu klina wyżu znad Irlandii. Poranek będzie pogodny w dzielnicach północno-wschodnich oraz na krańcach zachodnich. Poza tym zachmurzenie duże, miejscami całkowite, a na południu opady przelotne deszczu. W ciągu dnia opady utrzymają się na południu i południowym wschodzie kraju, a miejscami pojawią się także w centrum. Możliwe pojedyncze burze. Poza tym na ogół zachmurzenie umiarkowane do dużego, pod koniec dnia malejące do małego. Temperatura maksymalna wyniesie do 13-16 stopni nad morzem i na Pogórzach, do 17-19, lokalnie 20 na pozostałym obszarze. Wiatr północny, umiarkowany. Ciśnienie wysokie, bez większych zmian.

NOC WTOREK/ŚRODA: Pozostaniemy w zasięgu klina wyżu znad Irlandii. Noc będzie pogodna, z zachmurzeniem małym lub bezchmurnym niebem. Jedynie na krańcach południowych zachmurzenie duże i tam do rana miejscami możliwy jeszcze słaby deszcz. Temperatury minimalne wyniosą od 5 do 7 stopni, nieco cieplej będzie na południowym wschodzie od 8 do 9 stopni. Wiatr północny do północno-zachodniego, umiarkowany do słabego. Ciśnienie będzie powoli spadać.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.