Polska

Reklama

Stan aktualny pogody w polskich miastach prezentowany na naszej stronie jest wynikiem krótkoterminowej prognozy MeteoGroup. Nasze źródła danych

WTOREK: Polska znajdować się będzie pod wpływem obszaru obniżonego ciśnienia. W całym kraju pochmurno z opadami przelotnymi deszczu. Popołudniu przejaśnienia na południu kraju. Temperatura maksymalna od 12-14 stopni na wschodzie do 15-16 stopni na południu i zachodzie. Wiatr zachodni skręcający na południowy, słaby okresami umiarkowany. Ciśnienie będzie spadać.

NOC WTOREK/ŚRODA: Polska znajdować się będzie pod wpływem niżu znad Morza Północnego z frontem atmosferycznym. Na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie duże do całkowitego, tylko początkowo na południu i wschodzie możliwe miejscami przejaśnienia. W pierwszej części nocy opady deszczu na zachodzie kraju. W ciągu nocy strefa z opadami przemieszczać się będzie na wschód. Nad ranem opady w całym kraju z wyjątkiem krańców wschodnich. Temperatura minimalna od 6-7 stopni na wschodzie do 7-9 stopni na zachodzie i w centrum. Wiatr na wschodzie i w centrum południowo-wschodni do wschodniego słaby do umiarkowanego, na zachodzie południowo-zachodni, umiarkowany okresami dość silny. Ciśnienie będzie spadać.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.