Polska

Reklama

Stan aktualny pogody w polskich miastach prezentowany na naszej stronie jest wynikiem krótkoterminowej prognozy MeteoGroup. Nasze źródła danych

WTOREK: Na pogodę w Polsce nadal będzie wpływał rozległy wyż z centrum nad Ukrainą. W całym kraju będzie pogodnie z małym zachmurzeniem lub bezchmurnym niebem. Rano miejscami silne zamglenia, lokalnie mgły. Temperatura maksymalna od 19-20 stopni na północnym wschodzie do 20-22 stopni na zachodzie i południowym zachodzie. Wiatr południowo-wschodni lub południowy, słaby. Ciśnienie wysokie i będzie się wahać.

NOC WTOREK/ŚRODA: Pogodę w kraju nadal będzie kształtował rozległy wyż z centrum nad Ukrainą. Na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie z małym zachmurzeniem lub bezchmurnym niebem, jedynie na południu lokalnie zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od 1-3 stopni na północnym wschodzie do 8-10 stopni na południowym zachodzie. Na Podlasiu lokalnie wystąpią przygruntowe przymrozki z temperaturą spadającą do (-2)-(-1) stopnia. Wiatr południowo-wschodni, słaby. Ciśnienie wysokie i będzie się wahać.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.