Polska

Reklama

Stan aktualny pogody w polskich miastach prezentowany na naszej stronie jest wynikiem krótkoterminowej prognozy MeteoGroup. Nasze źródła danych

NOC CZWARTEK/PIĄTEK: Pogoda podzieli w nocy Polskę podobnie jak w dzień - na pochmurną, deszczową i burzową część południową i centralną oraz pogodną północ. W drugiej części nocy na krańcach południowych powinno przestać padać i możliwe niewielkie przejaśnienia. Temperatura minimalna od 14 do 17 stopni, tylko na pogórzach i przedgórzach 10-13 stopni. Wiatr północno-wschodni, umiarkowany do słabego, tylko na krańcach południowych zmienny, słaby. Ciśnienie będzie się wahać.

PIĄTEK: Polska północna i północno-wschodnia pozostanie pod wpływem klina wyżu znad Morza Norweskiego, a pozostała część kraju znajdować się będzie w obszarze obniżonego ciśnienia z zokludowanym frontem atmosferycznym. Pogodny dzień z zachmurzeniem małym i umiarkowanym zapowiada się od Wybrzeża po Podlasie. Poza tym zachmurzenie duże z przejaśnieniami, sporo przelotnych opadów deszczu, miejscami burze. Pod wieczór rozpogodzenia na krańcach południowych. Temperatura maksymalna od 23-26 stopni w południowej części kraju i nad samym morzem, do 25-28 stopni na pozostałym obszarze. Wiatr wschodni, umiarkowany. Ciśnienie będzie się wahać.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.