O nas

Produkty
 • MojaPogoda

  • MojaPogoda jest serwisem pogodowym opracowywanym przez MeteoGroup największą prywatną firmę meteorologiczną w Europie. Znajdziecie tu Państwo najświeższe prognozy dla Polski, Europy i Świata, aktualizowane w sposób ciągły i monitorowane przez lokalnych meteorologów w każdym z krajów, gdzie znajdują się nasze biura. Oprócz lokalnej prognozy dla miast na stronie www.MojaPogoda.com  oferuje szeroki zakres informacji takich jak na przykład „Pogoda w drodze” czy „Wiadomości Pogodowe” opracowywane przez naszych meteorologów.

   Rejestrując się na  www.MojaPogoda.com, zyskujecie Państwo dostęp do jeszcze bardziej szczegółowych informacji pogodowych.
   Zapraszamy do przysyłania zrobionych przez Państwa zdjęć związanych zjawiskami meteorologicznymi, które chętnie opublikujemy na naszej stronie.
   Dołącz do naszych dyskusji na facebooku.

  • Co jeszcze oferuje MeteoGroup:

   Szczególnie polecamy naszą aplikację WeatherPro dostępną dla iPhone’a, iPada, Androida.


   Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo coś dla siebie spośród szerokiego zakresu usługi jakie oferujemy. Wszystkie produkty są firmowane przez MeteoGroup, oferującą pełną gamę usług meteorologicznych i dostarczającą informacje pogodowe przygotowane specjalnie z myślą o odbiorcach indywidualnych, mediach oraz przedsiębiorstwach. Założona w 1986 r. firma posiada nienaganną reputację pod względem jakości i innowacji w zakresie prognozowania pogody.


   MeteoGroup jest własnością General Atlantic LLC.Nasze biura znajdują się w Belgii, Francji, na Filipinach, w Holandii, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech, Polsce, Singapurze, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, w USA, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

   Szczegółowe informacje dotyczące naszych usług dla profesjonalistów znajdują się na naszej stronie biznesowej www.meteogroup.pl.