Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Gabriela Suska

  (1) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Gabriela Suska

  (2) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Urszula Lasota

  (2) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Urszula Lasota

  (3) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Urszula Lasota

  (3) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Urszula Lasota

  (4) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Ryszarda Szymańska

  (4) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Ryszarda Szymańska

  (5) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Ryszarda Szymańska

  (5) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Ryszarda Szymańska

 • Prognoza pogody na tydzień 9.02-15.02.2013
  07.02.2013 19:49

  Zima nas trochę postraszyła, jednakże nadchodzący tydzień nie zapowiada się zbyt śnieżnie. Pogoda będzie bez nagłych zwrotów, zdominowana przeważnie przez duże zachmurzenie i zamglenia.

  • Reklama

   


  W sobotę początkowo będziemy pod wpływem słabego klina wyżowego znad Atlantyku. Zachmurzenie będzie przeważnie duże i całkowite, jedynie na południu będzie więcej rozpogodzeń, jednakże tam rano będzie sporo zamgleń. Tylko na północnym zachodzie początkowo występować będą słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie około 0-2 stopni, jedynie na południowym wschodzie (-3)-(-1) stopni. W nocy z soboty na niedzielę termometry pokażą przeważnie (-5)-(-3) stopni, jedynie na południu (-11)-(-8) stopni.

  Niedziela także będzie dość pochmurna, tylko na zachodzie będzie więcej rozpogodzeń, a na południu silne zamglenia i mgły mogą się utrzymywać przez cały dzień. Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie 0-1 stopni, tylko na południowym wschodzie i wschodzie (-5)-(-1) stopni.

  Początek tygodnia będzie z większymi rozpogodzeniami na południu i zachodzie, jednakże na pozostałym obszarze zachmurzenie nadal będzie się utrzymywać duże i całkowite. Temperatura maksymalna na wschodzie wyniesie (-1)-1 stopni, a na zachodzie 1-2 stopni.

  Po nadziei, jaką dał nam poniedziałek, dalsza część tygodnia niestety będzie dość pochmurna. We wtorek zachmurzenie będzie duże i całkowite ze słabymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem na zachodzie. Środa będzie równie pochmurna, jednakże na zachodzie i północy występować będą silne zamglenia. Czwartek i piątek będą bardzo podobne. Zachmurzenie będzie duże i całkowite, zamgleń będzie trochę mniej, jednakże lokalnie mogą występować słabe opady śniegu. W ciągu tygodnia będzie także dość ciepło. We wtorek, środę i czwartek temperatury maksymalne prawie w całej Polsce wyniosą 2-4 stopni, jedynie w piątek na wschodzie lokalnie spadną poniżej 0 stopni. Temperatury minimalne będą przeważnie około (-4)-(-3) stopni, dopiero pod koniec tygodnia w czwartek i piątek na wschodzie i w centrum temperatura wyniesie około 0 stopni.

  Autor: Sebastian Bernatowicz

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.