Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Zagrzmi

  (1) Ze zdjęć nadesłanych przez internautę. Autor: Mikołaj Lulkiewicz

  .. i popada

  (2) Ze zdjęć nadesłanych przez internautę. Autor: Jacek Ś.

  a czasem się przejaśni

  (3) Ze zdjęć nadesłanych przez internautę. Autor: Gabriela Suska

  Żniwa utrudnia deszcz, maki korzystają

  (4) Ze zdjęć nadesłanych przez internautę. Autor: Adam Sukienik

  Lato!

  (5) Ze zdjęć nadesłanych przez internautę. Autor: Rafał Choma

 • Prognoza pogody na tydzień 6-13.08.2011
  05.08.2011 14:01

  Weekend dynamiczny
  W sobotę i niedzielę należy się spodziewać opadów przelotnych i burz, a w międzyczasie przejaśnień. W sobotę nie powinno padać na krańcach wschodnich i południowo-wschodnich, w niedzielę podobnie, choć po południu może popadać na Suwalszczyźnie i północnym Podlasiu. Za to będzie ciepło - temperatura maksymalna w weekend: nad morzem od 21 do 23 stopni, w pozostałych dzielnicach zachodnich i północno-zachodnich od 22 do 25, w pozostałych rejonach od 25 do 28 stopniu. I nawet noce dość ciepłe z racji większego zachmurzenia: 15-17 stopni (z niedzieli na poniedziałek na zachodzie i północnym zachodzie już chłodniej po przejściu frontu).

  • Reklama


  Uwaga na opady na południowym wschodzie!
  W poniedziałek sporo słońca na zachodzie i północnym zachodzie, choć okresami może się zachmurzyć, a nawet przelotnie popadać. Na pozostałym obszarze pochmurno z opadami deszczu. Na wschodzie i południowym wschodzie trzeba się znów liczyć z obfitymi opadami, zwłaszcza w nocy z poniedziałku na wtorek (możliwe burze). W centrum i na północnym wschodzie stopniowo będzie się przejaśniać. Temperatura od 20 do 23 stopni.

  Dalej pogoda w kratkę
  We wtorek strefa frontowa będzie się odsuwała za wschodnią granicę. Najdłużej pochmurno i deszczowo będzie na wschodzie i południowym wschodzie. Na północy i zachodzie dość pogodnie z możliwością przelotnego deszczu.
  Za frontem napłynie chłodne i wilgotne powietrze. Środa i czwartek zapowiadają się z zachmurzeniem umiarkowanym, chwilami wzrastającym do dużego, okresami opady deszczu słabe do umiarkowanych. Chłodniej - od 16 do 18 stopni, w czwartek na południu miejscami zaledwie 12-15 stopni. I noce zimne - kiepskie pod namiot.
  W piątek bez większych zmian – tyle, że padać nie powinno na zachodzie i jakby trochę cieplej (mniej chłodno?) od 18 do 21 stopni.

  A później … zobaczymy!

  Autor: Agnieszka Głowacka

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.