Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe Autor: Ryszarda Szymańska

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Nixon

  4) Sprawdź jaka pogoda czeka Cię w drodze: http://www.mojapogoda.com/pogoda-w-drodze.html

 • Prognoza pogody na tydzień 31.10-06.11.2015
  30.10.2015 15:07

  W ostatnim czasie pogodą w Polsce władają wyże, zapewniając spokojną, stabilną aurę. Wygląda na to, że w najbliższym tygodniu niewiele się w tym temacie zmieni, choć jest szansa na deszcz w piątek.

   

  • Reklama

  Sobota będzie ładnym dniem – po ustąpieniu porannych zamgleń i mgieł (co nastąpi późnym rankiem lub przedpołudniem) w całym kraju pokaże się słońce – przeważać będzie zachmurzenie małe lub umiarkowane, tylko lokalnie może być duże. Temperatury wzrosną do 8-10 stopni na północnym wschodzie, 10-13 stopni na przeważającym obszarze i 13-16 stopni na Dolnym Śląsku.

  Noc będzie pogodna, ale pojawią się zamglenia i lokalne mgły. Na wschodzie, południowym wschodzie i w centrum prognozujemy lekki mróz lub przygruntowe przymrozki.

  Niedziela również zapowiada się słoneczna – występować będzie zachmurzenie małe lub bezchmurne niebo, jedynie w północno-wschodniej części kraju spodziewamy się zachmurzenia umiarkowanego, miejscami dużego. Będzie też ciepło - temperatury maksymalne wyniosą 11-13 stopni na północnym wschodzie do 15-17 w części południowo-zachodniej kraju. Powieje za to nieco silniejszy wiatr z kierunków południowych.

  W nocy pogodnie, ale również z przymrozkami, a nawet lekkim mrozem – tym razem najchłodniej będzie na południu i zachodzie.

  W kolejnych dniach bez większych zmian w pogodzie. Aura zapowiada się dość ładnie, a pogodne niebo będzie częstym widokiem. Deszczu nie przewidujemy. Nocami i porankami należy spodziewać się mgieł, miejscami dość poważnie ograniczających widzialność. W poniedziałek i wtorek w dzień maksymalnie od 10 do 16 stopni (cieplejsze będą dzielnice południowe), w środę w związku z tym, że na północy pojawi się trochę więcej chmur, może być tam nieco chłodniej – do 8-11 stopni. Nocami w wielu miejscach przymrozki.

  W czwartek północną, a następnie centralną Polskę przykryją chmury, pogodne pozostanie tylko południe. Temperatury maksymalne wyniosą od 7-8 stopni na północy do 12-14 na południu. W nocy przymrozki jedynie na krańcach południowych.

  W piątek jest szansa na zmianę pogody i opady deszczu, choć ta prognoza jest jeszcze niepewna. Zachęcamy by sprawdzać na bieżąco jak się sytuacja rozwinie, a póki co cieszyć się ciepłym i pogodnym wydaniem jesieni.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.