Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Maciej Pacholski

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Maciej Pacholski

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

 • Prognoza pogody na tydzień 30.11-06.12.2013
  28.11.2013 20:13

  W sobotę Polska znajdować się będzie pod wpływem niżu z centrum nad południowym Bałtykiem. W całym kraju będzie całkowite zachmurzenie. Na wschodzie i południu występować będą opady śniegu, w centrum i na północy opady deszczu ze śniegiem a na północnym zachodzie i zachodzie słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 2-3 stopni na wschodzie do 4-5 stopni na zachodzie.

  • Reklama

  W niedzielę północna część kraju nadal znajdować się będzie pod wpływem niżu, na południu na pogodę zacznie wpływać wyż znad Europy zachodniej. W całym kraju nadal jednak będzie pochmurno z dużym lub całkowitym zachmurzeniem. Na Pomorzu lokalnie pojawiać się będą słabe opady deszczu lub mżawki. Niewielkie przejaśnienia możliwe w południowej i południowo-wschodniej Polsce. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 3-4 stopni na wschodzie do 6-8 stopni na północy.

  Poniedziałek na przeważającym obszarze kraju będzie dość pogodny z większymi przejaśnieniami w centrum i na północy. Nigdzie nie będzie padać. Wieczorem mglisto zrobi się na zachodzie i w centrum kraju. Na termometrach zobaczymy od 3-4 stopni na wschodzie do 5-7 stopni na zachodzie i północy.

  We wtorek pogodnie będzie w południowej i centralnej części kraju, ale rano w wielu miejscach mogą występować mgły i silne zamglenia. Na północy początkowo umiarkowane zachmurzenie, stopniowo zwiększać się  będzie do dużego. Temperatura maksymalna będzie wyrównana i w całym kraju wynosić będzie od 3 do 5 stopni.

  W środę przeważnie będzie duże zachmurzenie z większymi przejaśnieniami na południu. Pod wieczór na wybrzeżu lokalnie mogą pojawić się opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Na termometrach będzie przeważnie od 2 do 4 stopni, nieco cieplej jedynie nad morzem, gdzie temperatura maksymalna dochodzić będzie do 5-6 stopni.

  Czwartek również będzie raczej pochmurny z dużym zachmurzeniem i przejaśnieniami na południu. W drugiej części dnia na Pomorzu oraz Ziemi Lubuskiej lokalnie występować będą opady przelotne deszczu przechodzące w opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie 1-3 stopnie, nieco cieplej nad morzem, 4-5 stopni.

  W piątek zima znów będzie chciała o sobie przypomnieć. W całym kraju będzie duże zachmurzenie. Za wyjątkiem południowo wschodnich dzielnic kraju możemy oczekiwać opadów śniegu, które przechodzić będą w opady deszczu ze śniegiem . Temperatura maksymalna wynosić będzie 1-3 stopnie, nad morzem 4-5 stopni.

  W rejonach podgórskich noce z temperaturami ujemnymi, na pozostałym obszarze do poniedziałku od 0 do 2 stopni, od wtorku przeważnie ujemne od (-3) do 0 stopni.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.