Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Natalia.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Natalia.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Jerzy.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Jerzy.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Tomasz Bondyra.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Tomasz Bondyra.

 • Prognoza pogody na tydzień 30.08-05.09.2014
  29.08.2014 16:33

  Koniec wakacji to smutny czas dla większości uczniów, tym razem również pogoda odzwierciedli ich nastrój – ostatni weekend sierpnia, a zwłaszcza niedziela, będzie pochmurny i deszczowy. 

   

  • Reklama

  W sobotę na ogół zachmurzenie duże z występującymi miejscami opadami deszczu - głównie na wschodzie, północy i zachodzie. Na południu będzie się przejaśniać, a pod wieczór przejaśnienia i rozpogodzenia obejmą dodatkowo centrum kraju Temperatura maksymalna wyniesie od 18-19 stopni na północnym wschodzie, do 22-24 stopni na Dolnym Śląsku.

  Niedziela z zachmurzeniem dużym do całkowitego. W pierwszej części dnia opady w zachodniej połowie kraju oraz lokalnie na południu i południowym wschodzie. Po południu padać już będzie wszędzie, a dodatkowo w centrum i na południowym wschodzie możliwe są burze. Niedzielne opady mogą być miejscami dość intensywne. Temperatura maksymalna wyniesie od 16-19 stopni w zachodniej połowie kraju, do 22-24 na Lubelszczyźnie.

   

  Poniedziałek będzie kolejnym pochmurnym dniem. Prawie wszędzie poza północno-wschodnią częścią kraju możemy spodziewać się opadów deszczu, na południu i w centrum także burz. W południowych dzielnicach kraju może padać dość intensywnie. Temperatura maksymalna od 17-19 stopni na zachodzie i południowym zachodzie do 23-24, lokalnie 25 stopni na Lubelszczyźnie.

  Wtorek na zachodzie jeszcze deszczowy, ale na wschodzie już się zacznie przejaśniać – tu zachmurzenie będzie w ciągu dnia malało do umiarkowanego, pod wieczór małego. Cieplej – maksymalnie od 20 do 24, a na Roztoczu lokalnie 25 stopni.

  Kolejne dni zdecydowanie ładniejsze – będzie pogodnie, z zachmurzeniem małym i umiarkowanym, tylko w górach miejscami dużym. W środę, czwartek i piątek temperatury maksymalne osiągną od 22 do 25 stopni, a lokalnie może być jeszcze trochę cieplej.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.