Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: michael

  1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: michael

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Sławomir

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Sławomir

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: michael

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: michael

 • Prognoza pogody na tydzień 30.07-05.08.2016
  29.07.2016 11:43

  Niestety rozczaruje Państwa, nadchodzące dni przyniosą ochłodzenia. Od poniedziałku chłodniej, w niektórych regionach Polski termometry będą wskazywać około 20 st. C.

  • Reklama

  SOBOTA:  Pogodę w Polsce kształtował będzie niż znad Skandynawii z chłodnym frontem atmosferycznym. Początkowo na wschodzie i południu dość pogodnie z zachmurzeniem umiarkowanym i małym, na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże z przejaśnieniami i lokalnymi przelotnymi opadami deszczu. Od godzin południowych możliwe większe zachmurzenie i lokalne przelotne opady deszczu również na wschodzie i południu Polski. Temperatura maksymalna od 22-24 stopnie na północy do 27-29 stopni na południu.

  NIEDZIELA: Pogodę w Polsce nadal kształtował będzie niż znad Skandynawii z frontem atmosferycznym. Początkowo zachmurzenie duże z przejaśnieniami. W ciągu dnia wzrost zachmurzenia, od godzin południowych zaczną pojawiać się lokalne przelotne opady deszczu i pojedyncze burze. Popołudniu burzowo i deszczowo na przeważającym obszarze kraju z wyjątkiem wschodnich krańców Polski. W ciągu nocy strefa opadów i burz obejmie również wschodnie krańce kraju, natomiast na zachodzie pojawią się przejaśnienia. Miejscami opady mogą być intensywne. Temperatura maksymalna od 21-23 stopni na północy przez 26-28 w centrum do 28-30 na południu.

  Poniedziałek: Początkowo pochmurno i deszczowo na przeważającym obszarze kraju, na wschodzie i południu burze, jedynie na krańcach zachodnich przejaśnienia i bez opadów. W ciągu dnia strefa z opadami i burzami będzie przemieszczać się na południowy wschód a od północnego zachodu w stronę centrum będą postępować przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 20-21 stopni na północy przez 22-24  w centrum do 24-26 stopni na południowym wschodzie.

  WTOREK: Zachmurzenie duże i umiarkowane z lokalnymi przelotnymi opadami deszczu. Wieczorem stopniowy zanik opadów, przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 19-21 stopni na północy do 20-22 na pozostałym obszarze Polski.

  W kolejnych dniach: Zachmurzenie w ciągu dnia  duże i umiarkowane, miejscami możliwe przelotne opady deszczu. W nocy przejaśnienia i rozpogodzenia. W środę jeszcze chłodno, temperatura maksymalna od 19 do 22 stopni. Od czwartku cieplej, temperatura maksymalna w czwartek i piątek od 21-26 stopni.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.