Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Paweł Gardela.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Paweł Gardela.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Józef Gigoń.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Józef Gigoń.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna S.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna S.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Tomasz Kępa.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Tomasz Kępa.

 • Prognoza pogody na tydzień 29.11-05.12.2014
  28.11.2014 13:28

  W nadchodzącym tygodniu więcej przejaśnień lecz zimno.

  • Reklama

  W sobotę: Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, na wschodzie okresami całkowite. W ciągu dnia na północy, zachodzie a następnie na południu rozpogodzenia do małego miejscami bezchmurnie. W nocy na wschodzie i w centrum zachmurzenie duże z przejaśnieniami na pozostałym obszarze początkowo pogodnie. W drugiej części nocy wzrost zachmurzenia do dużego z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od (-4)-(-3) stopni na Podlasiu do (-2)-0 stopni na pozostałym obszarze, na południu miejscami 0-1 stopnia. Temperatura minimalna od (-10)-(-8) stopni na Podlasiu do (-6)-(-4) stopni na pozostałym obszarze. Wiatr wschodni, słaby okresami umiarkowany.

  W niedzielę: Zachmurzenie duże i umiarkowane miejscami rozpogodzenia do małego i bezchmurnego nieba. W nocy na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie małe i umiarkowane miejscami bezchmurnie wzrastające nad ranem w pasie Polski centralnej do dużego. Na południu umiarkowane do dużego.  Nad ranem w górach możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od (-4)-(-3) stopni na Podlasiu do (-2)-0 stopni na pozostałym obszarze, tylko na południu 0-1 stopnia. Temperatura minimalna od (-11)-(-9) stopni na Podlasiu przez (-8)-(-6) stopni na wschodzie i w centrum do (-5)-(-3) stopni na południu i zachodzie. Wiatr wschodni, słaby okresami umiarkowany.

  W poniedziałek: Na północy Polski zachmurzenie małe i umiarkowane miejscami bezchmurnie. W pasie  Polski centralnej duże z przejaśnieniami, w nocy możliwe większe rozpogodzenia. Na południu zachmurzenie duże miejscami całkowite w górach możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od (-4)-(-3) stopni na Podlasiu do (-2)-0 stopni na pozostałym obszarze, tylko na południu miejscami 0-1 stopnia. Temperatura minimalna od (-10)-(-9) stopni na Podlasiu przez (-8)-(-6) stopni na wschodzie i w centrum do (-5)-(-3) stopni na południu i zachodzie. Wiatr wschodni, umiarkowany okresami w porywach dość silny.

  Kolejne dni pochmurne z przejaśnieniami. W środę miejscami możliwe słabe opady śniegu. W czwartek opady deszczu ze śniegiem i deszczu lokalnie niewykluczone opady marznące deszczu lub mżawki.  Od czwartku będzie nieco cieplej temperatury maksymalne od 1-2 stopni na wschodzie i w centrum do 3-4 stopni na północy i zachodzie. W nocy temperatura minimalna (-1)-0 stopni.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.