Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Arek

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jerzy

 • Prognoza pogody na tydzień 29.10-04.11.2016
  28.10.2016 11:30

  W sobotę na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie duże do całkowitego, z opadami deszczu, przelotnymi opadami deszczu. Od godzin południowych w pasie Polski północnej pojawią się rozpogodzenia i przejaśnienia. W sobotę na obszarze kraju zachodni dość silny, okresami porywisty wiatr, z porywami do 45-55 km/h, nad Bałtykiem do 70 km/h. Temperatury maksymalne od 8 do 12 stopni.

  • Reklama

  W niedzielę w południowej połowie kraju zachmurzenie duże lub całkowite,  na Pogórzach opady deszczu, w górach opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Lepsza pogoda w północnej połowie kraju. Początkowo zachmurzenie umiarkowane do małego, po południu zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Miejscami głównie na wschodzie możliwe przelotne opady deszczu. W niedzielę na obszarze kraju zachodni i północno-zachodni dość silny, miejscami porywisty wiatr, z porywami do 40-50 km/h. Termometry wskażą maksymalnie od 7 do 11 stopni, w nocy możliwe przymrozki.

  W poniedziałek na wschodzie kraju zachmurzenie duże do całkowitego, miejscami głownie na Lubelszczyźnie możliwe opady deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z przejaśnieniami lub umiarkowane. Temperatury od 5 stopni na wschodzie do 10 stopni na zachodzie, w nocy możliwe przymrozki.

  Wtorek w całym kraju zachmurzenie duże, miejscami całkowite. W pasie Polski północnej opady deszczu lub mżawki. Prognozowane temperatury maksymalne wyniosą od 5 stopni na wschodzie do 11 stopni na zachodzie.

  Kolejne dni pochmurne, miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie w środę od 6 stopni na północnym wschodzie do 11 stopni na południowym zachodzie, w czwartek 6-9 stopni,  w piątek 6-8 stopni.

  Następny weekend zapowiada się pochmurnie, z przelotnymi opadami deszczu. W niedzielę miejscami przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatury maksymalne od 3 do 7 stopni.

  Autor: Bartłomiej Nowakowski

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.