Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: marka

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: marka

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 28.10-03.11.2017
  27.10.2017 14:32

  W sobotę Polska będzie się znajdować pod wpływem niżu znad Skandynawii. W całym kraju będzie duże lub całkowite zachmurzenie z opadami deszczu lub deszczu przelotnego. W górach opady śniegu. Temperatura maksymalna od 7-8 stopni na wschodzie do 10-11 stopni na zachodzie. Wiał będzie dość silny wiatr, w porywach do 50-70 km/h, na Wybrzeżu do 70-80km/h.

  • Reklama

  W niedzielę nadal pogodę w kraju będzie kształtował niż którego centrum przemieści się nad Białoruś. W całym kraju będzie pochmurno z dużym i całkowitym zachmurzeniem oraz opadami deszczu i deszczu przelotnego, które miejscami będą dość intensywne. W górach opady śniegu. Po południu opady będą zanikać na zachodzie i pojawią się przejaśnienia. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 6-7 stopni na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 10-12 stopni na Dolnym Śląsku. Nadal wiał będzie silny i porywisty wiatr, w porywach do 70-90 km/h.  

  W poniedziałek pogoda będzie się poprawiać. Przeważnie będzie pogodnie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Pochmurno oraz opady przelotne deszczu a przed południem również deszczu ze śniegiem będzie na północy oraz północnym wschodzie. W górach opady przelotne śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 4-5 stopni na wschodzie do 8-9 stopni na zachodzie.

  We wtorek na wschodzie i w centrum będzie pochmurno z dużym zachmurzeniem, ale bez opadów, na zachodzie zachmurzenie całkowite a w ciągu dnia pojawią się słabe opady deszczu lub mżawki. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5-6 stopni na wschodzie do 8-9 stopni na zachodzie. Rano w wielu regionach zwłaszcza na wschodzie i południu temperatura spadnie poniżej 0 stopni.

  W środę w całym kraju będzie pochmurno z całkowitym zachmurzeniem i opadami deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 6-7 stopni na wschodzie do 11-12 stopni na zachodzie.

  Czwartek będzie kolejnym pochmurnym dniem, w którym opadów należy spodziewać się w całym kraju. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 9 do 11 stopni.

  W piątek na północnym wschodzie, wschodzie i południu zachmurzenie całkowite z opadami deszczu, na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 8 do 10 stopni.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.