Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Pochmurno z przejaśnieniami

  Zdjęcie: Krystyna Lipińska, nadesłane do MeteoGroup

 • Prognoza pogody na tydzień 28.08-3.09.2010
  27.08.2010 13:04

  Najbliższa sobota będzie zdecydowanie pochmurna i deszczowa. W niedzielę opady głównie o charakterze przelotnym, a we wschodniej połowie kraju można liczyć na trochę przejaśnień. Temperatura niezbyt imponująca – przeważnie 15-17 stopni w dzień, w nocy 8-11.

  • Reklama

  W poniedziałek od północy nad Polskę nasunie się kolejny niż, przynosząc następną porcję opadów. Na zachodzie temperatura maksymalna nie przekroczy 12-14 stopni, na wschodzie 15-17.

  Wtorek nie przyniesie poprawy pogody, na przeważającym obszarze 15-17 stopni, za to na południu zaledwie 13-14.

  W środę powinno zacząć się przejaśniać – przynajmniej na zachodzie i północy, na wschodzie jeszcze sporo opadów. W czwartek i piątek więcej przejaśnień w całym kraju; opady jedynie przelotne.  

  Temperatura maksymalna do końca tygodnia nie przekroczy 18 stopni, a noce też już raczej nie będą się nadawać na biwakowanie pod gołym niebem – temperatura minimalna od 7 do 11 stopni.

  Odwagi: lato się jeszcze nie skończyło, prognozy długoterminowe dają nam nadzieję na temperaturę powyżej 20 stopni – jeszcze w tym sezonie!

  Autor: Agnieszka Głowacka

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.