Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 28.06-04.07.2019
  27.06.2019 14:04

  W piątek Polska będzie się znajdować pomiędzy wyżem znad Morza Północnego a niżem znad zachodniej Rosji. Na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem, chociaż na zachodzie i południu okresowo będzie się zwiększać do dużego i lokalnie mogą wystąpić słabe opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 19-22 stopni na północy, przez 21-23 na przeważającym obszarze do 25-27 na zachodzie.

  • Reklama

  W sobotę przeważnie będzie pogodnie z małym zachmurzeniem lub bezchmurnym niebem. Większe zachmurzenie, ale bez opadów okresowo może pojawiać się na wschodzie. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 23-25 stopni na wschodzie do 30-32 stopni na zachodzie.

  Niedziela w całym kraju będzie słoneczna. Na przeważającym obszarze bezchmurnie, lokalnie zachmurzenie małe. Do Polski znów zaczną napływać gorące masy powietrza z południa powodując, że zrobi się bardzo gorąco. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 30-32 stopni na wschodzie do 37-38, a lokalnie niewykluczone nawet 39 stopni, na zachodzie.

  W poniedziałek pogoda zacznie się zmieniać. Nadal pogodnie będzie na północy, ale na południu i w dzielnicach centralnych będzie się chmurzyć i pojawią się opady przelotne deszczu oraz burze. Na północy zrobi się chłodniej, tutaj od 22 do 25 stopni. Na pozostałym obszarze nadal gorąco, ale już tylko od 30 do 34 stopni.   

  We wtorek przeważnie zachmurzenie duże z przejaśnieniami, w dzielnicach centralnych umiarkowane. Na północy i północnym wschodzie lokalnie opady przelotne deszczu, na południu i południowym wschodzie opady deszczu i burze. Będzie chłodniej, na termometrach zobaczymy od 18-19 stopni na północy do 26-28 stopni na południowym wschodzie.       

  W środę pogodnie, z zachmurzeniem umiarkowanym lub małym. Temperatury maksymalne wyniosą od 17-9 stopni na północy do 23-24 stopni na południu.        

  W czwartek bez większych zmian. Na termometrach zobaczymy od 18-20 stopni na północy do 24-26 stopni w dzielnicach południowych.         

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.