Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jerzy Pacholski.

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jerzy Pacholski.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Zdzisław Lodko.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Zdzisław Lodko.

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Zdzisław Lodko.

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Zdzisław Lodko.

 • Prognoza pogody na tydzień 28.03-03.04.2015
  27.03.2015 00:17

  Minione dni były ciepłe i słoneczne, lecz najświeższe prognozy nie są zbyt optymistyczne. W najbliższym tygodniu przez Polskę będą wędrować niże, które przyniosą ochłodzenie i opady.

  • Reklama

  Sobota: Na wschodzie pochmurno z opadami deszczu i mżawki, które będą powoli zanikać w godzinach wieczornych i nocnych. W centrum kraju do południa zachmurzenie duże z zanikającymi opadami deszczu lub mżawki, po południu przejaśnienia, wieczorem rozpogodzenia. Natomiast na zachodzie zachmurzenie  duże z przejaśnieniami i rozpogodzeniami, bez opadów w ciągu dnia. W nocy wzrost zachmurzenia i nad ranem pojawia się tam słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7-9 stopni w centrum do 10-11 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-1)-1 stopnia w pasie Polski centralnej do 5-6 stopni na zachodzie i wschodzie.

  Niedziela: Na zachodzie pochmurno z opadami deszczu, na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Jedynie do południa na krańcach południowo wschodnich możliwe miejscami zanikające opady deszczu lub mżawki. W ciągu nocy wzrost zachmurzenia w całym kraju, opady deszczu, które  w ciągu dnia występowały na zachodzie będą powoli przemieszczać się na wschód i do rana będzie padało już w całym kraju. Temperatura maksymalna od 9-10 stopni na wschodzie do 12-13 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od 4-5 stopnia na wschodzie do 6-8 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  Poniedziałek: Pochmurno z opadami deszczu. Po południu stopniowy zanik opadów od zachodu i rozpogodzenia. Noc początkowo dość pogodna, lecz za sprawa kolejnego frontu atmosferycznego, który będzie się przemieszczał z zachodu na wschód Polski zachmurzy się i do rana strefa opadów obejmie już cały kraj. Na północy miejscami możliwe opady deszczu ze śniegiem Temperatura maksymalna od 7-9 stopni na północy do 10-11 stopni na pozostałym obszarze Polski. Temperatura minimalna od 1-3 stopnia na wschodzie do 5-6 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  Kolejne dni: Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami, okresami opady deszczu. W nocy miejscami możliwe opady deszczu ze śniegiem. Będzie chłodno. Temperatury maksymalne od 4-9 stopni, temperatura minimalna  1-4 stopni. W nocy z czwartku na piątek na wschodzie  temperatura minimalna około 0 stopni.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.